Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel a módszerrel hatékonyabb...

Ezzel a módszerrel hatékonyabb vagy kevésbé hatékony izomnövelésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Most a helyzettel való tekintettel nem látogatom hétfőtől a konditermet. Elég sok ott az olyan személy aki napi szinten jön-megy az országban. Ráadásul a családban is vannak betegek.

Szóval a súlyzós, kondis edzés helyett átváltok a workout alkalmazásra. Még soha nem csináltam, most fogom először. Már belenéztem, van benne kezdő-, közép-, emeltszintű edzéssorozat minden izomcsoportra.

Szóval holnaptól ennek segítségével edzek és még emellé letöltöttem a 30 days bicepsz alkalmazást is, mellyel elég jó vélemények voltak. Karral Nagyon hadilábon állok szóval megpróbálom fejleszteni ennek a segítségével.

Tekintve arra, hogy a konditermes edzéshez vagyok szokva, milyen hatást fog kiváltani az izomregenerációra nézve ez az edzésterv változás? Mennyire lesz látható a fejlődés? Valaki aki ért hozzá annak megköszönném segítségét.



2020. márc. 15. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
"Home workout" és "arm workout" az alkalmazás neve.
2020. márc. 15. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedved de kb semmire se szamits ilyennel. Kell minimum par eszkoz ahhoz hogy egy normalis edzest lezavarj...minimum egy huzodzkodo tolodzkodo.
2020. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak bohóckodás a kondizás után. Egyszer kipróbáltam, de úgy éreztem, hogy a órákig tudnám csinálni.
2020. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor azon vélemények amik arról szóltak, hogy remek eredményt értek el vele, kamuznak? :D


Jó lenne ha nem esnék pedig ki a formámból, így is nagy nehezen el sikerült érnem fekvenyomásba 1 mázsát.

Jó lenne ha majd ki tudja mikor újra kezdem, ugyanilyen kondiba tudjam folytatni az edzést.

2020. márc. 15. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!