Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek ha a magasságomhoz...

Mit tegyek ha a magasságomhoz ideális a súlyom viszont magas a testzsírom? 19/f

Figyelt kérdés

Elhatároztam magam miatt,hogy legyen önbizalmam,és ne féljek félmeztelen lenni azt,hogy nekem kockahasam lesz egy jó fizikummal társítva,nagyon nagy céljaim nincsenek éppen elég ezt is megugrani.

A gondom hogy 190 cm és 85kg vagyok ami normális,viszont voltam ilyen testkép mérésen és a testzsírom 25%.

Sosem sportoltam így izom se nagyon van rajtam,most ha lemennek 15tzs-re ami kb a kockahas nagyon vékony lennék a magasságomhoz,viszont az izomhoz többet kéne enni,de már hízni sem akarok..

Hogyan lehetne megoldani?Sajnos nem értek hozzá..



2020. márc. 28. 17:30
 1/3 anonim válasza:
Én nem gondolom, hogy túl sok a testzsírod, ezt egyszerű megoldani. Menj a tükör elé, vedd le a pólód, feszítsd be a hasad, és ha nem látszik semmi vagy csak szimplán dagadt vagy akkor fogyózz és mellé fuss, vagy gyúrj, ha viszont nem vagy dagadt vagy csak szimplán átlagos vagy de nem dagadt akkor viszont fuss, gyúrj mint egy állat plankelj,és kerüld a nasit és a zsíros kajákat ennyi. ha nem eszel szarokat és pacalt zsíros kenyérrel akkor el fog tűnni pár hónapon belül az a 25% és látszani fog az is hogy izmosodsz
2020. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jártam edzeni sokáig,viszont nincs előttem jó példa hogyan is kéne étkezni,és ezen csúszik el az egész,a hasamon van felesleg jócskan viszont a tobbi testrészem,átlagos oda már csak izmok kellenek..

Ha az ami lehetetlennek tűnik😕

2020. márc. 28. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Skinny fat. Kezdj el edzeni és tisztábban étkezni.
2020. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!