Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen egy jó, bokszzsák?...

Milyen egy jó, bokszzsák? Milyen anyagból, mivel tömve, mekkora széles magas, hova ideális rögzíteni?

Figyelt kérdés

Feszültség levezetésnek elsősorban, de talán "súlyokkal való öklözéssel" be is építeném edzéstervembe...


Köszi minden választ! :)



2013. máj. 17. 14:57
 1/2 A kérdező kommentje:

Nincsen konkrét szándékom még vételre is!

Csak érdeklődés képen érdekel a dolog egyenlőre! :)

2013. máj. 20. 01:52
 2/2 anonim ***** válasza:
én most csinálok magamnak, mert így olcsóbban kijövök, egy fonott zsákot, ami kb akkor mint én (177 cm - szerintem egy boxzsák legyen min. ekkora! h rúgni is tudd) és a vastagsága annyi lesz hogy nem fogom átérni, kb ez a jó méret. Én körbefonom majd kötéllel hogy ne szakdjon ki a zsák,+ ez fogja tartani is, és a kötélre egy réteg nyomásálló szivacsot + rá egy vásznat. Ha jó anyagot akarsz akkor bőr kell, az nem sérti fel a kezed kesztyű nélkül, am a ponyva is jó, de oda már kell kesztyű. A kitömést mindenképpen ronggyal csináld, sok darabokra vágott ronggyal, tömd meg amennyire tudod, márha te akarod csinálni vagy ki kell tömni ;)
2013. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!