Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek vonzó ha egy nő...

Szerintetek vonzó ha egy nő nagyon izmos? Mint például Rubint Réka.

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, mikor olyan tényleg jó izmos egy nő hasa,háta, karja. Illetve mit gondoltok a testépítő nőkről?

Sokat beszélgettünk erről a barátaimmal, és kíváncsi vagyok a véleményekre.



2020. ápr. 3. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy rossz az alakja, de nem az ideálom. Az ideálom lényegében a modell alkat, tipikusan vékony. Ez sem jön be mindenkinek, sokaknak laposak, csontcsoványak, stb, de hát ez van. Rubint Réka szerintem igrncsak jól tartja magát korához képest + még szült is. Kissé sportosabb alak is bejön, de még mennyire! Ő viszont kissé túllépte. Nem sokkal ugyan, de pont elég, hogy ne legyen a szemembe tökéletes, de ha 10-es skálán kellene értékelni, 7 alattit nem szívesen adnék neki. (egyébiránt a mű mell sem nyeri el a tetszésem). Ami viszont taszít, az a testépítő alkat. Már Réka pl. karja is határeset, testépítőkről pedig ne is beszéljünk. Kissé általánosítás ugyan, de többségüknek a személyisége sem jön be.
2020. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Réka még jó.Izmosabb nem kéne.
2020. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem nagyon jól néz ki,de tuti szed vmit.


Tesztoszteronra gyanakszok.

2020. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!