Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek eredményesen?

Hogyan edzek eredményesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A karantén miatt meg sokszorozódott a szabadidőm, így úgy gondoltam elkezdek itthon edzeni. Leginkább fenékre szeretnék erősíteni, de tudom hogy mindenre kell edzeni. Nagyon kezdő vagyok és fogalmam sincs , hogy hatásos-e az amit csinálok. Mellesleg sok gyakorlatot még nem tudok rendesen megcsinálni, ami kicsit elszomorít, de tudom hogy valahol el kell kezdeni. Hogy rázódjak bele az edzésbe, hogy csináljam hogy hatásos legyen és tényleg minél hamarabb látszódjon az eredménye? Youtube-on szoktam videókat nézni, de akkor se látom magamat hogy szabályosan csinálom-e vagy nem :(

(170 cm vagyok és 50 kg)



2020. ápr. 12. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj gugolós videókat nézni, olyan gyakorlatok amik lábra mennek. Jó edzést ;)
2020. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!