Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tanácsolnátok felkar és...

Mit tanácsolnátok felkar és mellkas edzéséhez?

Figyelt kérdés

No. Szóval a lényeg. Átlagos testalkatú srác vagyok. Nincs motivációm arra, hogy komolyabban kondizzam, vagy hogy különösebben kigyúrjam magam. Egyedül a felkaromat (tricepsz/bicepsz) szeretném formás, férfias állapotba hozni, illetve esetleg a mellkast.

Szóval, hogy jól álljanak rajtam a pólók...


Milyen konkrét gyakorlatokat ajánlanátok, és milyen rendszerességgel? Mennyi idő alatt lehet nulláról eljutni egy jó kinézetig?


Köszi mindenkinek a válaszokat! :)

Beszólásokat nem kérek, tudom, hogy sokak meg se állnak a kockahasig, tartsd tiszteletben, ha nekem mások a preferenciák! Köszi! ;)



2020. ápr. 19. 16:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok túl nagy lenni, se szálkás, valami ilyesmi lenne a cél. Ez mennyi idő? :

[link]

2020. ápr. 19. 16:48
 2/14 anonim ***** válasza:

Felvotamasz. Ket naponta annyi amennyit csak birsz. Ha mondjuk max tizet tudsz akkor 4x10 aztan ket nap mulva ugyanez.

Ha mar tul konnyu akkor emeld az ismetles szamot de megjobb ha tudsz valami sulyt a hatadra tenni.

Ezzel igy 2 ev helyes taplalkozas mellett. Sok sikert

2020. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Van kézisúlyzóm, növelhető súllyal.

fekvőből 25-30-at tudok, kis csalással 50-et, de abban van pihenő.

2020. ápr. 19. 16:54
 4/14 A kérdező kommentje:
súlyzóval mit és mennyit?
2020. ápr. 19. 16:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Milyen sulyzo, hany darab es hany kg?

Te hany eves vagy milyen magas es hany kg?

2020. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

29/165/65 (alkatilag, nem zabálás miatt)


Kézi súlyzó készlet, növelhető tárcsákkal

2020. ápr. 19. 18:48
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen forma, ha átlag testzsírod van (14-15%) akkor 3 hónap kondis edzés.


Azonban... Ha csak mellre, karra edzel, nem lesz hátad, amitől jól néz ki rajtad a póló, illetve a tartásodnak is jót tenne, no meg ellensúlyozni kell a mellkas edzését, mert be fog esni a vállad, (ha még nincs), de ha már van hátad is, akkor meg viccesen fogsz kinézni piszka lábakon, egy jobb felsőtesttel.


És nem célom végképp elrontani a jókedved, de ha elérsz egy ilyen szintet 3-4 hónap alatt (feltéve persze, ha tudod mit csinálsz), mire ideérsz, arra belenézel a tükörbe, és nem fogsz semmi változást látni, ugyan úgy fogod magad érezni, legalábbis annó nekem is ez volt.

2020. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szóval érdemes nézni a mérleget is, hogy ellensúlyozza a csalódást.
2020. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nalam az volt a terv h a karom vastagabb legyen mint a csuklom hát nagyon nem altam meg
2020. ápr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocsi a konyokom felulrol nézve es felkar ra gondoltam
2020. ápr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!