Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jff Seid 17 éves formáját el...

Jff Seid 17 éves formáját el lehetne érni naturálban?

Figyelt kérdés
Ne azzal foglalkozzunk hogy ő naturál e hanem, hogy ez a forma lehet e naturál még?

2020. ápr. 27. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dehogy natural ne viccelj már
2020. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 SZücsöm ***** válasza:

Ma már nem az. 16-17 évesen (a képen) az volt. Mondom nem kritizálni kell hanem utána nézni a témának. A gyerek már 15 évesen elért egy olyan szintet amit a népesség kb 70% (valószínűleg még több is)a soha nem fog elérni. Most megint sorolhatnám az érveket hogy miért 99% hogy a képen valószínűleg naturál volt de még ha ott már nem is az (de az) ő ezt a szintet naturálban is elérte volna max 1 év késéssel.


Tudom sz*r dolog az irigység hisz van mire. Mert ahogy írtam rohadt mákos a gyerek genetikailag.

Azért nem hiszed el hogy naturál a képen mert te erre a saját genetikáddal nem lennél képes és magadból indulsz ki. Sajnos nem nyerhet mindenki a "gén lottón".

2020. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok benne biztos, hogy nem naturál hanem kételkedem benne nem tudom, hogy minek is higgyem.
2020. ápr. 28. 21:08
 14/16 SZücsöm ***** válasza:

Ma már valószínűleg nem az. Most sincs a gyerekben egy fél patika mint sok testépítőben de már nem is fúl naturál. Tudtommal nem is hirdeti ezt magáról.


Abban meg 99% ban biztos vagyok hogy egy 11-16 éves gyereknek Amerikában se engedik a szülei (és pénze sincs rá) hogy kokszot vegyen/szedjen.

2020. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
El lehet érni de nagyon kevés embernek ahogy látom.. csúcsgenetika, durva edzések meg profi kaja. A vállat is.. nekem is ilyen kerek.
2020. ápr. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én jobb vagyok nála
2020. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!