Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kéne nagy súlyra melegíteni?

Hogy kéne nagy súlyra melegíteni?

Figyelt kérdés

Ma 3 sorozatot nyomtam fekvenyomásban. Végig ugyanaz volt a súly, ugyanannyi ismétlés. Előtte nyilván bemelegítettem, valamint bemelegítésképpen nyomtam 3 sorozatot kisebb súlyokba.

A fő 3 sorozatnál az első RPE9 volt a harmadik már csak RPE5.

Tehát az utolsó sorozatnál már bőven több súlyt tudtam emelni, a teljes bemelegítettség már csak a második széria után jött.


2020. ápr. 27. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Több melegítő és felvezető sorozat, de ne ess át a ló túloldalára.
2020. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugy,hogy felmenőzöl. Az utolsó bemelegítő sorozat a munkasúly 70%legyen.

Ez egyrészt nem fáraszt ki,másrész a terhelésre készen állnak az izületeid,szalagjaid,izmaid.


Természetesen a szintedhez mérten indítod a bemelegítés első sorozatát,amit előzőleg egy átmozgatás,nyújtás előz meg.


Tehát ha fekvenyomsz pld 110 kg val.

Akkor ugye a csupasz ruddal való bohóckodás az nem lehet az első bemelegítősorozat.

2020. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én minden sorozatnál emelem a súlyt amíg 5-6 megy segítséggel. Próbálom tartani pár sorozatig aztán vetkőző eröltetve. Ez így vagy 7-8 sorozat. Persze cél függő.. én testépítek nem erőemelek.
2020. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!