Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit ártottam magamnak...

Mennyit ártottam magamnak azzal ha 3 hónapon keresztül szójafehérjés készítményt fogyasztottam az edzések után?

Figyelt kérdés

18 éves férfi vagyok.

Február óta használom a Bio Tech Protein Power terméket. (4 kilós kiszerelés)

Az első adagnál sem voltam olyan boldog mert nem volt jó az íze, de mivel már kibontottam és nem tudtam senkinek eladni ezért ezt fogyasztottam továbbra is. Amikor megvettem akkor nem is nagyon néztem az összetételét úgy voltam vele hogy fehérje ez is, biztos ez is jó.

Nyilván nem erre alapozom az eredményem, mert rendesen étkezek ez csak kiegészítés edzések után.

A tömeg jön is fel, viszont a következő szokatlan tünetek vannak azóta mióta szedem, és ezt nem viccbol írom, hanem komolyan :

- irtó büdös fingok, és sok

- ingadozó libidó. Ezt úgy érzem sokszor plöttyedtebb a péniszem alapállapotban és kisebb.


Ugyanitt gyakorin olvastam egy kérdésnél, hogy valaki szintén tapasztalta már a zavart péniszműkodest ettol a terméktől.


Na ugye a szója az ösztrogénforras, tehát a zavart pénisz működés szerintem betudható ennek. Meg úgy az egész termék egy kalap salakanyag szóval tuti a beleimnek kedvez.


A vödör tartalma elfogyott szóval most rendes tejsavó fehérjét rendeltem a Nutriversumtól.


Kérdés összegezve : Ha abbahagytam a fogyasztását javulnak - e a tünetek idővel? Illetve nagy kárt okoztam ezzel a testemnek?

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat.

A kérdésem komoly, trollok kíméljenek



2020. ápr. 29. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nővé fogsz változni.
2020. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Értem az iróniát de mint leírtam nem trollokat várok hanem olyanokat akik normális választ tudnak adni, és tudásuk, tapasztalatuk is van ezen a téren
2020. ápr. 29. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lehet, kiveve ha allergias vagy ra, nem okoz potencia problemat
2020. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Flexibilis! Köszönöm. Végre egy normális értelmi válasz az első válaszolóval ellentétben. Direkt megkerdtem hogy ne itt poénkodj a kérdés alatt mert komoly választ várok. Fakkért nincs jobb dolgod mint idepofatlankodni
2020. ápr. 29. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan méreg lenne, hogy egy doboz után durva mellékhatások lépnének fel akkor nem lenne évek óta a piacon
2020. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem okés lesz minden, nem valószínű, hogy ilyesmivel járna. Nyugodj meg, max orvoshoz fordulsz ha mégsem múlna el.
2020. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokat, mert azt a fos ízt már az életben nem fogod elfelejteni.
2020. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!