Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Befolyásolhatja a végső...

Ferirr kérdése:

Befolyásolhatja a végső magasságom az erősítés (negativ iranyba)?

Figyelt kérdés
Most lettem 16 elozo héten 163 cm magas vagyok és kb 55kg (keson ero tipus vagyok az orvosok szerint meg noni fogok). Heti rendszerességgel általában 6szor edzek saját testsúllyal (húzodszkodok,tolodszkodok,trx gyakorlatokat csinalok meg lábat erositek es hasat) ezektol a gyakorlatoktol kisebb lehet a végső magasságom mint amugy lenne? Befolyasolhatja a vegso magassagom?

2020. ápr. 30. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívtunk egy novekedessel foglalkozo orvost es azt mondta h pont h nem tesz jot. Pl ezert kicsik a tornaszok is mert tul sokat erositenek mikozben novesben vannak meg. Szoval Flexibilis nem tudom hogy miert irsz olyat amirol fogalmad sincs
2020. szept. 23. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!