Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kox még a genetika fogalmát...

A kox még a genetika fogalmát is fölülírja a sportokban? Érdekes.

Figyelt kérdés
Naturálban mindig is jobb adottságaim voltak az átlagnál, jobban izmosodtam és sokkal jobban erősödtem az átlagnál. Gondoltam ha erre elkezdek majd koxolni brutális lesz az eredmény. Ki is próbáltam, patikai cucokkal konkrétan a patikából adta oda a cuccot egy ismerősöm akinek gyógyszertárja van és éppenhogy fejlődtem 3 kúrától. Alapgyakorlatokban 5-10 kilót és feljött max 2 kiló izom. A 3 kúra összesen volt 9 hónap persze nem egyszerre szóval azt is vegyük figyelembe hogy talán naturálban is fejlődtem volna ennyit ezidő alatt.
2020. máj. 5. 14:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Aztán van a naturálban világ életében 50 kilós józsi aki elkezd koxolni és bajnok lesz.
2020. máj. 5. 14:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi volt annak a patikai cuccnak a neve?
2020. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy keves volt a cucc, vagy nem megfelelo. Vagy a kaja nem volt olyan, de nem hinnem h utobbi
2020. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MadSeal ***** válasza:
Mert manapság az emberek hatalmas dózisokban nyomatják a testot meg az állatoknak szánt trent, te meg gondolom valami DHT-t szedhettél.
2020. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha magyar patika akkor olyan sok választás nincs

Van ANDROGEL testosterone undecanoat

Nebido undecanoat

2020. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Heti 500-750 tesztoszteron depo volt és 200 mg primobolan.
2020. máj. 5. 18:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem magyar hanem Német.
2020. máj. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!