Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Six pack in 30 day Tényleg jó?

Six pack in 30 day Tényleg jó?

Figyelt kérdés

Hellloooo

Van a google play áruházban egy csomó ilyen 30 napos Kockahas edzés amikböl egyet már ki is próbáltam mind a 30 napot végig csináltam a legnehezebb fokozaton, bár a változást látom bevallom kicsit többre számitottam ezért ugy döntöttem hogy újabb 30 napba vágok bele van olyan app amit ajánlotok vagy esetleg valami edzésterv a neten? ha igen akkor vlaki küldje el legyenszives!



#kockahas #Six Pack #Kockahas 30 nap alatt
2020. máj. 10. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy kockhahas edzés, akár életed végéig folyamatosan csinálhatod ezeket a 30 napos fosokat, de ha mellette nem figyelsz kajára, soha nem fognak látszódni a "kockák".
2020. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is mondta, a kockahas diéta eredménye, nem edzésé. Ha fejlettebb hasizmaid vannak, akkor hamarabb kezdenek el látszódni a kockák 1-3%-al,de ennyi.
2020. máj. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mellé kalóriadeficit és ok.

Arra figyelj,hogy a fehérje 1.6g meglegyen sovány súlyodhoz mérve.

2020. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És tudtok ajánlani valami kockahas diétát ami nektek bevált?
2020. máj. 11. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:

1-3 g ch, 0.5-1.5g zsir, 1.5-2.5 g feherje

testsulykilonkent

2020. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!