Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel lehet fejlődni?

Ezzel lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

Mindennap húzódzkodok. Összesen 78 darabot, gyakorlatilag ez így néz ki:

3 x (15 húzás, 30 mp pihenő)

14 húzás, 30 mp pihenő

19 húzás


Ez időben körülbelül 10-15 perc.


Igyekszem mindig szabályosan, lassan csinálni őket.

Már március közepe óta edzek így, a változás annyi, hogy biztosan szélesebb lett a hátam, mint volt.


Tudok ezzel az edzéssel fejlődni?

(Korábban fekvőztem naponta 100-150 között (egyszerre), de ott nem láttam jelentős változást.)



2020. máj. 12. 11:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Néhány infó kimaradt, bocsi:

16/F, 60kg és 170 cm.

2020. máj. 12. 11:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rossz. Viszont egy idő után magas ismétlésszámmal nem fogsz úgy fejlődni. Amikor elkezdtem edzeni én is rámentem az ismétlésszámra és fejlődtem is egy ideig. Viszont maga az ismétlésszámtól nem fog màr nőni az erőd csak az állóképessèged. Ha több izmot akarsz pakolni tégy fel plusz súlyt magadra amivel kevesebb ismétlést tudsz végrehajtani és akkor fogsz megfelelően erősödni és térfogatot is növelni.(1-6 ismétléses max) Súlymellény vagy szar hátizsák amit meg tudsz pakolni. Én megoldottam téglákkal otthon a garázsba és hozta is az eredményt. Emellett figyelj az izomfeszítésre hogy koncentràltan hajtsd végre a gyakorlatot.

Ne csak szélesítőket csinálj hátra hanem vastagító gyakorlatokat is mert úgy sokkal jobb hátad lesz. Pl evezés.

2020. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2020. máj. 14. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen sok ismétlés megy (30 másodpercenként 15 elég durva) akkor érdemes lenne tényleg nehezíteni.

Variálni a fogást a testhelyzeted, súlyt használni.

2020. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!