Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőként alapból széles a...

Nőként alapból széles a vállam, ezért lazábban eddzek felsőtestre?

Figyelt kérdés

Nagyon széles vállaim vannak a csípőmhöz képest, ehhez hasonló:


[link]


Felsőtestre jó hamar is izmosodok. Régebben teljes test edzéseket csináltam, ugyan olyan intenzíven alsó és felsőtestre is, felsőtestre nagyon hamar elég jó eredményt elértem kezdő nő létemre. Aztán pár év kimaradt, most újra elkezdem az edzést, viszont nem szeretném, hogy az alapból széles vállaim mégjobban ki legyenek hangsúlyozva.


A tervem az, hogy alsótestre keményen edzek (súlyzókkal, teremben), felsőtestre pedig leginkább saját súlyos vagy kis súlyos edzéseket végeznék. Jó ez így? Próbálok az arányosságra törekedni és közelebb kerülni a homokóra alkathoz. Vagy mit tudnék tenni?


2020. máj. 12. 20:03
 1/4 anonim válasza:
Csinálj olyan edzéseket amiken csak az alsótestet mozgatod.Ha súlyzót is használsz akko biztosan fog szélesedni vállad
2020. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit írtál, szerintem teljesen rendben van ("alsótestre keményen edzek (súlyzókkal, teremben), felsőtestre pedig leginkább saját súlyos vagy kis súlyos edzéseket végeznék"). Ezzel némileg javítasz az arányaidon, de azért a felsőtestedet sem hanyagolod el.

Sajnos a csontozatodon nem tudsz változtatni, de a kép, amit küldtél messze nem vészes. Inkább majd ruhákkal próbálj majd még kompenzálni, ugyanis ehhez az alkathoz is könnyen fel lehet öltözni csinosan, nőiesen.

2020. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanugy kell edzeni mindent. Be is tehetsz +1 napot alsotestre, az talan mukodik, ha jo az edzesprogramod, de az is elofordulhat, hogy tuledzed magad.
2020. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van . Nem szabad elhanyagolni a felsőtestet sem, de ha az alsó le van maradva,akkor arra kell jobban koncentrálni,én is így csinálom.
2020. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!