Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját súlyos otthoni edzés mi...

Saját súlyos otthoni edzés mi a max amit el lehet érni és mennyi idő alatt? Mutatok képet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Te vagy a vékony magas "téglalap" testű srác tegnapról?

Na szóval képet nem tudok, nem szoktam ilyen témákban keresgélni, hogy őszinte legyek. A youtube teli van ilyen átváltozós edzős videókkal ha nagyon érdekel.


Az időt pedig nehéz behatárolni... Nem is mondanék konkrétumot mert ezernyi tényező az ami esetleg visszafoghatja a fejlődésed.


A sajátos véleményem az, hogy ne másokhoz hasonlítgasd magad a későbbiekben mint külsőleg vagy akár az edzéseid során. Csak is magadhoz mérten.


Ha kicsit gyorsabban és "könnyebben" szeretnél alakot formálni, én inkább a súlyzós edzést ajánlanám. Esetleg keverten a saját testsúlyos edzéssel.

2020. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha nagyon ragaszkodsz ahhoz csak saját testsúllyal edz, az bekorlátoz azért. Ha adsz plusz súlyt akkor szerintem nagyjából el lehet érni naturál maxot felsőtestre nézve. Ha csak tolódzkodáshoz és húzódzkodáshoz adsz súly + HSPU és ezeket kiegészíted gyűrűn ezzel-azzal már akkor kb. le vagy fedve felsőtest edzést tekintve a végtelenségig. Konkrétumot nem lehet mondani, ha ezeket komolyan csinálod, azért 5 év múlva jól fogsz kinézni. :D
2020. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!