Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőként ha szteroidok szedek...

Nőként ha szteroidok szedek kis mennyiségben attól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Formásodni és fogyni szeretnék! Itthon tornázom pár hete. Nem sok látszata van. Fehérjét minden féle vitamint vízhajtót szedek. Próbálok odafigyelni az étkezésre is. Semmi... Elegem van belőle. 77kg vagyok és 175 magas. kB. 7-8 kiló az amit le szeretnék adni mert undórító vagyok.

Most az jutott eszembe hogy szedek szteroidot. Nem nagy mennyiséget csak kicsit.

Biosterol vagy testosterolt. Vagy testről esetleg? Webshopban láttam. Ezek milyenek? Érdemes megrendelni?

Egyáltalán érdemes szedni?



2020. máj. 30. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Kezdem azt hinni, hogy troll kerdes. 😃
2020. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Koxtól megnő a csiklód 😁 clenbuterol az szépen lepucol, és nincs benne tesztó
2020. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 ha van barmilyen (akar az alany szamara nem ismert) sziv, szivritmus problemaja egy fel clen "kura" is kivegezheti az illetot. Inkabb akkor mar teszto ha valasztani kene.
2020. jún. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13as elolvastad a kérdését, hogy a csaj noname tápkiegészítőkről hiszi, hogy szteroidok?
2020. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyilvan, tobb valaszt is irtam ahol lereagalom a kerdest. Csak a clennel kapcsolatban fejtettem ki a velemenyem.
2020. jún. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

ez nem a kérdésedre, hanem a problémádra lesz válasz: SZEMÉLYEDZŐ.

-El kell menni edzőterembe, személyedzővel edzeni.

-Ha van rá mód, akkor dietetikustól kérni hogy állitson össze étrendet, ha nincs akkor a (nem hirdetni akarom) teletál 'speedfit' étkezését rendelni(napi 5étkezés, ~1500-2000kcal/nap).

- Heti 3x min elmennék a helyedben SÚLYZÓS edzésre, és heti 1-2x csak futás/bringa/uszás (nyilván nem 20 percig).


Mielött gépelni kezdenél hogy 'nincs ennyi időm edzeni/fözni' 'nincs pénzem erre' (a 'nem akarok izmos lenni' kérdést hagyjuk is), elötte tedd fel a kérdést: miért nem változtál semmit.

2020. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!