Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha push napon már van fekvenyo...

Ha push napon már van fekvenyomás, és ferdepados fekvenyomás, kell még rá vállból nyomás elülső deltára, vagy kap elég terhelést? meg mellnél még van "előrehúzás" vagy mint az előreemelés, 2 csigán. Meg még keresztbehúzás is van.

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 15:31
 1/8 A kérdező kommentje:

úgy értem a kérdésben:

"meg mellnél még van "előrehúzás" vagy mint az előreemelés, 2 csigán. Meg még keresztbehúzás is van."

az "meg mellnél még van "előrehúzás csigán, olyan mint az előreemelés, csak 2 csigán" -lett volna.

2020. jún. 1. 15:33
 2/8 anonim ***** válasza:
A fejfölé nyomást én egészségügyi okok miatt is ajánlanám. Cseréld ki erre az egyik kábeles gyakorlatot.
2020. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell rá, kap eleget a nyomásoktól
2020. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fekvenyomás mindig legyen aztán egyik edzésen vállból nyomás, másikon ferde pados nyomás
2020. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előreemelés az egyik leghaszontalanabb gyakorlat, mert mindenkinek túl van fejlődve a vállának eleje, így nem kell izoláltan dolgozni rá.
2020. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell
2020. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a csigás előrehúzás a mellemre megy. nemtom mi a neve bocsi :/
2020. jún. 2. 00:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Egeszsegugyi szempontbol, ahigy mar irtak is en is ajanlanom.
2020. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!