Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szinte semmitől sem rakódik...

Ha szinte semmitől sem rakódik rám felesleg, muszáj szorosan ragaszkodni egy étrendhez?

Figyelt kérdés

Elég vékony alkatú vagyok, eddig soha sem figyeltem arra mit eszek, azt ettem amit itthon főztek, pékárukat stb. El akarok kezdeni egy tömegnövelő tervet, viszont nem tudom, hogy mennyire kéne odafigyelnem az étrendre? Nyílván arra oda fogok figyelni, hogy az elegendő fehérje, ill. szénhidrát mennyiség meglegyen az edzés mellett. Ahhoz viszont, hogy meglegyen a többletkalória, muszáj vagyok olyanokat enni amiket itthon találok, itt főként a fehérkenyérre, pékárukra, tésztákra gondolok, amik nem a legnépszerűbbek a testépítők körében, mégis ugye ezeknek a legmagasabb a szénhidráttartalmuk.

Ez az “étrend” mennyire gátolná a fejlődésem? Fontos tudni, hogy egy átlagos, izmos testtalkatot szeretnék, nem feltétlen hatalmas izmokat, de egy szép, sportos testalkatot.



2020. jún. 3. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz így elsőre, de azért próbálj meg jobb kajákat enni (nem csak az izomnövelés miatt).
2020. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semennyire, ne legyen nagy kiugrás kalória pluszba, és akkor nem lesz zsirosodás.
2020. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. jún. 3. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!