Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Függő lennék?ti rátok milyen...

Függő lennék?ti rátok milyen hatással volt?

Figyelt kérdés
Amikor szedtem a multi pro plust rengeteg energiát adott minden téren fizikálisan,mentálisan,kedély állapotilag,edzés,és utánna fizikai munka megse kottyant.Egyberakott. abbahagytam kb 1 hónapig nemszedtem csak c vitamint meg b komplexet. Igy egy honap eltettével azt éreztem hogy kezdek széthullani idegileg mentálisan erőnlétileg pedig csak kondiztam de nemvolt az a plussz. Sehogyse . Jobban kijöttej rajtam az aggódásaim félelmeim önbizalmam is lement. Na mondom veszek még egy vitaminkomplexet egy bioteches daily packot. Bevettem ma egy tasakkal lenyomtam egy 2 óras kar edzést ami nagyon megse kottyant és adtam neki. Azt érzem mist edzés után mintha kipihent friss lennék felvagyok töltve és jó a hangulatom. Pozitiv a közérzetem és érzem hogy erősödik a testem. Mikor szedtem a multi pro plust. Nemvolt akadály határozott kiegyensulyozott magabiztos lettem tőlle amikor nemszedem egy jó ideig leépülök nimcs olyan tartásom sehogyse. Most akkor ennyit számit egy vitaminkomplex? Ti mit tapasztaltatok egy ilyen vitaminkomplex szedése során? Függővé tehet?lehet hónapokig évekig ezt szedni?

#Vitamin,komplex,testépités,
2020. jún. 6. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sose szedtem ilyet, úgy hogy erről nem tudok nyilatkozni, de hogy a két órás karedzés nem normális, az biztos.
2020. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
😂😀hát megvoltam vadulva😂
2020. jún. 6. 19:35
 3/16 anonim ***** válasza:
Placebo
2020. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem placebo. Tényleg ráncba szed.
2020. jún. 6. 20:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Kajak placebo, ha csak nem csirke rizsen élsz 0-24 ben s van krónikus vitamin és ásványi anyag hiányod.
2020. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vitamin hiányom nemlehet. 10 év alatt megettem egy boltra való tápkieget. Mindent kipróbáltam már.
2020. jún. 6. 22:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Placebo
2020. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze az erőnövekedés is placebo.
2020. jún. 7. 11:07
 9/16 anonim ***** válasza:
A placebo okozta
2020. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aztan honnan veszed a vitamint? Mert ha havertol, akkor lehet, h a haverod felreertett, es vmi mast kaptal.
2020. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!