Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy tini lány vagyok,158cm és...

Egy tini lány vagyok,158cm és 46kg. Heti 5x edzek hasra, lábra,karra stb. Viszont csak 1200kcalt eszek,de abba van rendesen fehérje és szénhidrát is megvan. Csak sokan mondták,h ha többet ennék jobban izmosodnék. Szerintetek mennyit kéne ennem?

Figyelt kérdés
Feherjeport is iszok edzés után, meg eszek is rendesen. Szoktam biciklizni, illetve táncolni is. A fehérkenyeret, tésztákat, edesseget nagyjából száműztem az étrendemből. Ebédre általában csirkét eszek rizzsel, emellett sok gyümölcsöt és zöldséget. Az a lényeg, h zsirosodni továbbra se szeretnék(max minimálisan) , csak izmosodni.

2020. jún. 23. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ennél jóval többet, nem vagy nagy darab de az az 1200 kcal valszeg csak az alapanyagcserét fedezi.
2020. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Elég sok kardiót végzel. Jobban dolgoztasd meg az izmaidat. Nem muszáj kondi terem, lehet otthon is saját testes edzés. Fekvőtámasz,húzódzkodás,guggolás stb stb..

1200 kcal kevés, ha tényleg rendszeresen edzel, nyugodtan adhatsz rá plusz 300-400-at.

A gyümölcsre figyelj, abban is van cukor. Nyilván sokkal jobb mint pl. a csoki, de ne vidd túlzásba.

2020. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen szerintem is az az 1200 kcal elég kevésnek tűnik főleg h elég sokat edzel úgyhogy abból még mozogsz is le. Szerintem egy kis zsírt is nyugodtan vihetsz bele az értrendedbe ennyi edzéssel úgyis lemozgod. Igazából az étrendeddel nincs baj, kicsit próbálj többet enni, edzés után szénhidrátot is hogy pótold ami kiesett és idővel jó lesz. Hajrá ;)
2020. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A ch nal is fontosabb a zsirbevitel, legyen az is. 1g/tskg nem qrt minden nap. Hormonok lesznek belole, meg egyeb peptidek, ugyh nem zsirban fog kikotni, nem kell aggodni. (Marmknt nyilvan kaloria bevitel az is, szoval ellensulyozni kell a ch visszavetelevel, bar mint irtak is, en szerintem is raferne meg egy 2-3 de inkabb 400 kaloria a napi bevitelre)
2020. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy hetet úgy, hogy 1400-at eszel. Ha nem hízol, akkor jövő héten egyél 1600-at. Ha továbbra sem, egyél 1800-at. És így tovább, amíg el nem éred azt a kaloriamennyiséget, amivel heti 0,5-1kg-ot hízol.
2020. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valahol 1400-1700 kcal kozott kene. De igazabol a szervezetedtol fugg. Talan tobb is mehet, nem tudni, mennyire intenziven uzod az edzeseket. Ha zsirosodnal, akkor picit visszaveszel, ha meg nem jon a suly, akkor adsz hozza.

En most a te esetedre 4g chval, 1.3 zsirral es 2 g feherjevel szamoltam, igy jott ki 1700 kcal (ez csak pelda, lehet neked kevesebb is eleg...).

2020. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jo amit irtak, kiveve hogy csajkent neked nem kell a heti fel kilo plusz. Heti szinten kb 0.2kg korul kene felszedni, de ugye ennyit nem.lehet merni szoval havi szinten erdemes nezni h jott e fel 1 kiko korul. ( fuggetlenul ettol ha emelsz a bevitelen, erdemes hetente is, h nem tul sok e a sulygyarapodas merteke)
2020. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!