Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes elkezdeni tömegnövelőt...

Érdemes elkezdeni tömegnövelőt inni, ha nem szeretek enni?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy nem jó a tömegnövelő, be lehet vinni szilárd kajából stb...

De azért mégiscsak könnyebb meginni, mint megenni. Én nem bírok bevinni 3000 kcalt szilárd kajából. A 2500-at is úgy érem el, hogy tele van csalókajával.



2020. júl. 1. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Janos orosznak van egy házi 1500 kcalos turmixa yt-n nézz rá. Én amikor ittam tele voltam erővel. Finom is volt. Viszont ilyen muscle mass f@szságot ne vegyél. Sz@rt nem ér! Csak házi!
2020. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dominik666 válasza:
100%
Ihatsz, de nem helyettesítheted a rendes étrendedet tömegnövelővel
2020. júl. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahh megint a parasztvakítás... Miért ne helyetesítené? Mégi mi a f@szt turmixolsz össze? Vizet? Pl csinálsz egy mogyorókrém+banán+tej+zab+joghurtos turmixit mégis mit turmixolsz össze? Olyan kajákat amit alapból megennél szilárd formában.. Megiszol 2 ilyet és máris megvan a napi kcal beviteled. Mellé eszel egy kis csirkét stb. Ne mond már h 1500 meg 1000 kalóriás turmixok nem helyetesítik a kajálásod.. 🐸🐸
2020. júl. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan tömegnövelőről van szó amit dobozban tudsz venni azért nézz körbe a piacon, legtöbb tulajdonképpen csak annyi hogy fehérje+cukor.nem a legjobb de ha nem zavar olcsóbban megúszod ha fehérjét veszel aztán te rakod bele.


Ha magadnak turmixolsz össze italt az pedig király. Nincs azzal semmi baj.


Plusz jó kalória források a magvak. Pl. 100gramm napraforgómag 600 kalória.

2020. júl. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MadSeal ***** válasza:

Gondolom a 2es arra gondolt, hogy bolti tömegnövelővel nem oldhatod meg az étrended nagyját, mert ásványianyag, zsírok meg vitamin hiányában lebetegszel. Na meg a rostok is elég fontosak, ami egy kis fehérje meg porcukor kombóban nem nagyon van meg.

Ez a házi cucc szerintem sokkal közelebb áll a rendes kajához, mint a tömegnövelőhöz, és elég jól is hangzik, lehet egyszer kipróbálom, viszont nekem nincs gondom 3-4000 kcalt lenyomni.

Egyébként nyugodtan bármivel kipótolhatod, bár nem vagy fontos annyira erőltetni. Persze nem fogod kimaxolni a fejlődést, de ha eddig a töredékét etted, akkor ha annyit fogsz enni, amennyi lemegy normális körülmények közt, (vagyis nem fakanállal kell letolni a kaját, de azért emberesen belaksz), és a fehérje rendben van, már szépen kellene, hogy fejlődj magadhoz képest. Majd fokozatosan nő annyit az étvagyad, tágul a gyomrod, hogy egyre könnyebben csússzon le.

2020. júl. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MadSeal ***** válasza:
100%
Rip, lekéstem a magyarázatot :,D
2020. júl. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os


Rip 😂

2020. júl. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a tömeghnövelő porok semmit nem érnek totál pénzkidobás egy kilót nem fogsz tőle sem hizni sem izmosodni

Egyél rendesen csak ez az egyetlen módja annak, hogy nőjjél

Ha nem birsz egyszerre sokat enni akkor egyél napjában többször kevesebbet

2020. júl. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rosszul közelíted meg a kérdést.

A csaló kajákkal csak telíted magad,ezért is haszontalanok.

Nincs meg bennük az a tápérték,ami kellene,tehát adsz a sz...nak egy pofont.

Néz szét vitaminok és ásványi anyagok között,és kezdjél arra fókuszálni,hogy megfelelő mennyiségű c,b,d vitaminod,cink,magnézium,halolaj legyen az étrendben.Az étvágyad meg fog nőni.

Irták fent még,hogyÉrdemes 4-5ször kevesebbet enni.

És nem azért mert összemész,és hasonló hülyeségek miatt,hanem pont azért,mert így többet tudsz enni.

Ha ez megvan,és étvágyad is van,akkor áttérhetsz a napi 3-4étkezésre is.A lényeg,h megedd a napi mennyiséget.

2020. júl. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8.

"a tömeghnövelő porok semmit nem érnek totál pénzkidobás egy kilót nem fogsz tőle sem hizni sem izmosodni"


Cáfolnám, én korábban a kérdezőhöz hasonlóan kis adag kajáktól is megpukkadtam, ráadásul refluxal nem is ehettem annyit, ezért elkezdtem tömegnövelőzni. Megfelelő edzéssel jött szépen a tömeg, izom és egy kevés, de hamar ledolgozható felesleg formájában. Ismétlem. MEGFELELŐ EDZÉSSEL. Ha az nincs meg, valóban csak hízni fogsz tőle Kérdező.

Egyébként nekem azóta jobb lett az étvágyam is, szóval talán át is állok csak rendes kajára hamarosan.

2020. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!