Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az edzés negatív hatással van...

Az edzés negatív hatással van a szociális életre?

Figyelt kérdés

Itt ez az idézet

[link]


"Those who know true strength also know true loneliness."


Vagyis aki ismeri a valódi erőt, ismeri a valódi magányt is.


Érdekes, de én is elég megszállottan edzek és nekem sincsenek barátaim. Nagyon magányos vagyok.



2020. júl. 8. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alapvetően az ember személyiségétől függ. Ha alapból nem társas lény valaki, inkább választ egyéni edzést. Egy megszállottan kosarazó vagy vízilabdázó sportoló szinte biztosan komolyabb kapcsolatrendszert tart fent.
2020. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled függ. Ha beszélgetsz, köszönsz, kérdezel, odaszólsz, akkor reagálnak rád, viszonozzák a haverkodási szándékaidat. Ha bevagy fordulva, befelé figyelsz, nem vagy kíváncsi másokra akkor nem fognak keresni max a kezükkel/biccentéssel. Nem kell túlmisztifikálni ezt. Szerintem köze nincs az edzés intenzitásához. Én is keményen edzem. De előtte illetve utána, illetve a szaunában.. jöhet a szociális rész. Ez is ember függő, hogy ki mire használja az edzőtermet. Én nem szeretem a társas magányt, a befeszülést, a túl komolyan vesszük magunkat és társait. Ezért barátságosabb hangulatú terembe járok.
2020. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes mert mostanság nagyon trendi dolog konditerembe járni Magyarországon és ott sok ismertség köttetik általában, ha rendszeresen jár az ember
2020. júl. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ez az idézet közel sem azt jelenti amire te gondolsz.
2020. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"grind culture"-ben élünk.


Egyszerűen menő lett, hogy van 1db priorításod, amit minden elég helyezel, ami éjjel nappal dolgozol stb...


Ugyan ez a testépítés terén is megjelent, amit mondjuk megértek olyan embereknél akik tényleges testépítők vagy influencereknél.


Viszont van az e kategória, aki hobbi szinten olyan szinten túl komolyan veszi az edzést, hogy évek után is grammra pontosan mindent lemér, olyan nincs nála hogy elmegyk a barátnőjével étterembe, mert viszi mindenhova a kajáját, soha nem hagy ki edzést és annak ellenére, hogy van munkája, barátnője, családja de a tényleges priorítása az edzést.


Ami nagyon szomorú, mert ezek az emberek többnyire nem is néznek ki valami jól. Nyílván azért nem igazi testépítők, mert nincs meg a genetikai adottságok. Azért nem influencerek mert nem nézenk ki jól és nincs meg a megfelelő affinitásuk hozzá.


Lényegében azért edzenek, hogy a tükörben lássák magukat. 15% testzsír helyett 10%ban tudjanak feszíteni.


Amikor meg elmennek stranrad "megtudják mutatni magukat", ahol amúgy úgy mint az élet többi területén szintén le--rják őket, mert nem kiemelkedők, csak annyi hogy vannak kockáik és látszik hogy edzenek néha.


Szerintem nekik van rosszhatással a szociális életükre a konditerem. Szerencsére ez egy marginális pici réteg, így kevés olyan ember van, akinek azért nincsenek barátai, mert túl komolyan edz. Ahoz már tényleg ok nélkül túl komolyan kell venni.


Ha testépítő vagy influencer vagy akkor meg ez a túlkomolyan vétel fogja meghozni a sikert és a veled azonos gondolkodású barátokat.

2020. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad mindent a testépítésért feláldozni.. Ismerek olyat aki a házát eladta és elkoxolta pár verseny miatt, nem gyengén beteg agyilag az ilyen
2020. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!