Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám rávenni magam...

Hogyan tudnám rávenni magam arra, hogy többet egyek?

Figyelt kérdés

Néhány évig egy futárszolgálatnál dolgoztam és mondhatjuk, hogy akkor ettem amikor éppen volt rá idő és többségben csak szemét kaját... az edzést is abba hagytam emiatt.


Nemrég váltottam munkát és kicsit nyugisabb a helyzet.


Az eddigi napi kettő, jobb esetben három étkezést megszeretném növelni 5-6-ra.

Csak az a helyzet, hogy hozza szoktam a "kicsi fogyasztáshoz".

Hiába tömöm magamba az ételeket, így is épphogy megvan az alap kalória bevitel.


Van valami megoldás?



2020. júl. 11. 16:51
 1/7 anonim válasza:
51%
Szerintem evések mellett folyadék formájában is érdemes lenne bevinni a kalóriákat hátha úgy könnyebb lenne:)
2020. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Barmivel, cukros udito,csokik,sutik zsiros etel stb
2020. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Személyes tapasztalat alapján azt mondanám, adj magadnak időt, meg fog jönni az étvágyad.
2020. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Ha a folyadék alatt, protein turmixra gondolsz, akkor igen erre én is gondoltam, mondjuk egy kis zabpehely+lenmag olaj és plusz egy étkezés ha úgy van.


#2 A cukros dolgokat többnyire mellőzni szoktam.

A szénhidrátot próbálom hasznosabb dolgokból bevinni.


#3 Persze nem egyik napról a másikra gondoltam, hogy minden a normális kerékvágásba lép. Próbálok mindig kicsivel többet enni.


Sokan azt hinnék, hogy ez könnyű, de legalább olyan nehéz (számomra) mint egy túlsúlyos emberkének a koplalás.

2020. júl. 11. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A gondod,hogy a gyomrod össze van szűkűlve.Ezért nem tudsz megenni annyit.Kellemetlen,feszítő érzés.Idővel ez változni fog.

Minden számít.A folyadék jó ötlet.

Most leírok egy unortodox dolgot,ami matt sokan felkapják a fejüket.A tej ugyanis ki van átkozva a testépítők köréből,és félnek is,mint a tűztől tőle.Meg is kövezik azt,aki meg meri említeni.

Hát fene tudja.Megosztó dolog az biztos.Viszont evezredekig valamiért működött,és vész esetén,háborúban is életben tartott.Nem is célom eszmefuttatásokba menni,és valamit mindenáron védeni.De hasznos lenne,ha tudnál inni sok tejet.

Hadd lötyögjön benned víz helyett.


Ezenkívül fehérjeturmixok,banán,.Mindig legyen a zsebben mogyoró,posztácia,magok.Egyél sok halat.A hal könnyű jól emészthető kaja,és tele van fehérjével.

A hüvelyesek jók,de a te esetetben még mérsékelten kell fogyasztani.Puffasztanak,és borzasztó telítenek.


Napi többszöri kis kaja.

Az se baj,ha mindig eszel valamit,mint mondtam olajos magvakat.Egy csomag pisztáciát el lehet pattintani úgy,hogy észre sem vetted.


Törekedj minél tartalmasabb kaják fogyasztására.

A minőség fontosabb,mint a mennyiség.

2020. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Igen megoszlanak a vélemények a tej ivással kapcsolatban.

Ugye a lassabb emésztés miatt nem szoktuk erőltetni. Proteint sem keverünk vele.

Végül is nincs száműzve az étrendemből, de az időpontokra odafigyelek, hogy mikor igyak többet kevesebbet, pl. edzés után nem feltétlenül hasznos.


Ez az olajos mag majszolás, tényleg jó ötlet.


#6 Nincsenek tervben versenyzői célok ezáltal feleslegesnek érezném a "kis kiegészítők" használatát.

Nem kötekedésből, de minden kérdés alá odakell taknyolnod valami hülyeséget?...

2020. júl. 12. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Béres csepp, B vitamin komplex
2020. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!