Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek testépítő végezhet...

Szerintetek testépítő végezhet fizikai munkát, belefér az imidzsébe?

Figyelt kérdés

Ismerősömmel beszélgettünk teremben, Ő azt mondja rangon aluli a fizikai munka.


Én ezzel egyetértettem, ha belegondolok napi 4 órát dolgozok kellemes budai légkondis irodában masszázsfotelben.



2020. júl. 27. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Végezhet fizikai munkát csak akkor a testépités súlyos rovására fog menni

Én napi 8 óra kőműves munka után mentem gyúrni annak idején, harmadannyi súlyokkal tudtam csak edzeni mint normálban, olyan dögfáradt voltam

Akik kemény fizikai munkát végeznek azok sajnos nem tudnak gyúrni ugyanis az izmaik elfáradnak és az egész testük kimerül az egész napos kemény fizikális megterhelésben

2020. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan lenézik a fizikai munkát, csak azt nem tudják, hogy egy kőműves egyéni vállalkozó megkeres 2x annyit, mint ők irodistaként..


Én volt hogy egyik nyáron segédmunkáztam, de ugyan úgy megcsináltam utána a konditermi edzéseket is.

2020. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

2

akkor te nem voltál a munka élvonalában valószínűleg mert aki rendesen ledolgozza az építőiparban azt a 8-10 órát a tűző napon, pakolja a blokktéglát, keveri az anyagot, emelgeti a cementes meg meszes zsákokat, talicskázik egész nap, az örül ha hazaér

Nemhogy még nekiálljon gyúrni lenn a teremben úgy, hogy annak eredménye is legyen

Én csináltam 3 évig és bátran kijelenthetem, hogy nem fér össze a kettő tevékenység


Az irodista lehet, hogy nem keres annyit mint egy kőműves csak épp 20 évvel tovább él, ami nem egy elhanyagolható szempont

2020. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lenézed azokat akik beszerelték a légkondit abba az épületbe amiben dolgozol melyet a két kezükkel építettek fel, ahogyan a konditermet is amibe jársz, és kétkezi munkások a gyárban gyártják a konditermi gépeket és súlyzókat.

Semmi gond nincs ezzel a hozzáállással, de azt ne felejtsd el hogy semmi sem örök. Te jelenleg azt hiszed hogy a ranglétrán fent vagy, de fentről csak lefelé vezet az út.

2020. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sok ember jár terembe ez a "rangon aluli" téma ott nem érvényes

Járnak testéptők,hobbi testépitők,kidobók,küzdősportolók,bűnözők,igényesebb prostituáltak,vagyonvédelmi cégek alkalmazottai, pénzes üzletemberek,modellek,tinédzserek,vagy akár síma akárkik akiknek van pénzük befizetni a bérlet árát és akiket érdekel a testépítés

Elég vegyes az összetétele egy konditeremnek általában


Külföldön már más a helyzet mert kinnt vannak luxuskonditermek ahová csak a gazdagok járnak, meg vannak a normál konditermek ahová meg a normál keresetű réteg jár

Egyébként tökmindegy milyen terembe jársz: ha fel van alapvetően szerelve alapgépekkel és súlyzókkal akkor bárhol le lehet edzeni, nem feltétlen kell több száz eurót kifizetni egy hónapban a luxusra

2020. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van lehetősége tanulni, felnőtt korában is, akár egy jó szakmát, vagy fősulit. Viszont sokan lusták, vagy nekik jó az a fizikai munka amit csinál, azzal sincs semmi gond amúgy, nem lehet mindenki mérnök. Ja és hiába van mérnök ha nincs aki megépítse a terveit, kell a kétkezi munkás. Amúgy a kedves kérdező valószínűleg a ranglétra alján van, ha egy tanult értelmes ember lenne nem kérdezne ilyen hülyeséget.
2020. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék Rigó Richárd fizikumát tudnátok-e hozni a spanoddal kedves kérdező.

Favágóként és tűzoltóként szerintem tök jó teljesítmény a sráctól.

Arnold sem a pihe puha kormányzói székben kezdte a pályafutását.

2020. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7

Arnold Schwarzenegger már 13 éves kora óta gyúrt és már kisfiúként elég szép eredményt ért el

Egyébként nem testépitőként kezdte hanem súlyemelőként, csak később tért át a testépitésre

18 20 éves kora körül pedig már használt szteroidokat amivel a szerencsés genetikáját még jobb szintre tudta emelni

Erre egyből felfigyeltek az osztrák zsidók és elkezdték Schwarzenegger karrierjét egyengetni

Schwarzenegger nem végzett semmilyen komolyabb fizikai munkát soha Ausztriában mind később Németországban hivatásos testépitő versenyző volt a "szakmája"

Abban az időben még ritkának számitottak a szteroiddal felpumpált testépitők, külön élő show-kon léptek fel és ott szórakoztatták a közönséget akik még soha nem láttak ilyen izmos embereket

Miután pedig a kijutott Amerikába feltételezhetőleg zsidó hátszéllel ott pedig a szintén zsidó Joe Weider vette a szárnyai alá akinek egyik boltjában dolgozott eleinte, testépitő porokat és kiegészitőket árult, közben kinnt is folytatta a testépitő show bemutatókat, a szabadidejében pedig gyúrt és versenyre készült a többi edzőtársával együtt a Gold's Gymben

Tehát a "kemény munka" Schwarzenegger esetében csak a testépitő karrierjére vonatkozhat, mert semmilyen komolyabb fizikális munkát nem végzett ezen kivűl egész életében

2020. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk pár éve láttam egy riportfilmet az utolsó magyarországi szénbányász brigádról. Az egyik fiatalabb srác elmesélte, hogy műszak után még el szokott menni kondizni, mert a bánya nem csinál szép testet:)
2020. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kemény fizikai munka és a konditerembe való járás összeegyeztethetetlen

Mire lejutsz a terembe már hullafáradt vagy a 8-10 órás melótól, nem bírnak az izmaid megfelelően dolgzozni sem ezáltal, hogy fejlődjenek

Ha meg csak erőlteted kisebb súlyokkal annak sem lesz semmi értelme, azzal meg nem fejlődsz

A kezek és az izmok elfáradnak, a test kimerül: jobb esetben gyengeség lép fel, rosszabb esetben meg már remegés a fáradtságtól

2020. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!