Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lesz ebből valami szerintetek?

Lesz ebből valami szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyik barátom a fejébe vette, hogy jövőre életmódot vált és nekiáll edzeni. És ehhez akar venni kondigépeket otthonra, mert azt mondta csak akkor hajlandó elkezdeni, meg minden nap leírja mennyire várja már, meg azt mondta hogy 12 éves kora óta tervezi meg akarja már ezt. De ha ennyire akarja, akkor miért nem kezdte el már mondjuk kézisúlyzókkal otthon, vagy esetleg saját testsúllyal? Én szoktam mondani neki, hogy ha drága kondigépeket kell vennie ahhoz, hogy elkezdje, akkor nem igazán fog elérni dolgokat, mert nem igazán lehet motivált. Szerintetek? Nyilván, nem érdekel annyira, hogy mit csinál, csak számomra ez a "majd jövőre", "majd holnap" meg ezek kicsit arra utalnak, hogy amúgy nem igazán akarja.
2020. júl. 28. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod?
2020. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16
2020. júl. 28. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne várj csodát!!

Azt hittem már egy 35 éves meglett csávórol beszélünk..

Hat azt javaslom 18 alatt ne eddzen! Ha mégis akkor edző jelenlétében

2020. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pawel166 ***** válasza:

Nem akarja semennyire. Ha valaki akar valamit, akkor az meg is csinálja.

Mondd meg neki, hogy amit nem szeret azt ne erőltesse magára, mert néhány hónapon belül abba fogja hagyni és kárba megy a drága kondigépek ára.

Vagy először próbáljon ki néhány hónapot a teremben, az nem olyan drága és el tudja dönteni, hogy akarja-e.

2020. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Terembe szerintem semmiképp nem menne, ahogy ismerem.
2020. júl. 28. 14:51
 6/9 Pawel166 ***** válasza:

Miért? :)

Ott minden van, a hangulat is teljesen más mint otthon az üres szobában, ráadásul egy kondigép rohadt drága, de ha még értelmes dolgokat is vesz (pl. guggolóállvány, fekpad, rúd) az is 2-300 ezer forintnál kezdődik.

16 évesen gondolom nem a saját pénzéből veszi, semmi baj, a szülők finanszírozzák, aztán fél év múlva abba is hagyja.

2020. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Saját pénzéből fogja szerintem, nyárimunkázik.
2020. júl. 28. 14:56
 8/9 Pawel166 ***** válasza:

A vírushelyzet miatt nagyon kevés nyári munka van, ami van ott is nagyon alacsony a fizetés.

Ha egész nyáron megállás nélkül dolgozna, akkor se szedne össze egy otthoni teremre elég pénzt.


De tegyük fel, meggyűjtötte a pénzt.

Ez esetben mondd meg neki, hogy ne merje kondigépekre költeni, fiatal, bulizzon, élvezze az életet, ahelyett, hogy olyan dolgokra kényszeríti magát, amit ő sem szeretne, ráadásul ilyen drágán.

2020. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1 hónapot dolgozik csak, 190 ezret fog kapni. Amúgy rosszul emlékeztem, nem kondigépet akar, hanem ilyen street workout szerű saját testsúlyos csővekből/rudakból álló cuccot (tudjátok, amik kint vannak a szabadban), de szerintem ez egy kezdőnek mégjobban haszontalan lenne.
2020. júl. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!