Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A "felbőszült bika" szindróma...

A "felbőszült bika" szindróma testépítők körében tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben feszült vagyok, jóformán idegesít minden. Egyik nap kollégám értetlenkedett valami projekten, az asztalt majdnem ráborítottam...négyen fogtak le.


Orvos ismerősömnek meséltem, kérdezte használok-e valami anabolikus szteroidot? Mert tesztoszteron túltengésnel ez előfordul.


Mondtam neki kizárt dolog, a kérdés is felháborító.


Hozzátartozik az igazsághoz hogy heti 1000 mg teszto megy, de sok terembejáró haverom mondta ez manapság átlag mennyiség, ennyit mindenki használ.



2020. júl. 28. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ennél kreatívabb történeted is.
2020. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyenge reggeli indítás😅
2020. júl. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagyis esti, csak most olvastam
2020. júl. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magasan a teszto báttya
2020. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az itteni kérdezők meg válaszolók többsége nem is merné beszúrni a cuccot😹
2020. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, bástya én nem is tagadom, valóban nem merném!

A kőkeménység mérőfoka a HMCS-k körében "Merjed-e oszt' bőleszúni' a koxxxot magadba báttya'?!" Én csak egy decibelnyi fingfelhőt vagyok képes eregetni maximum a borjúmájas kisfiútestemmel.


Egyébként, inkább megennék 15 kg okinawai algás tésztát, semmint megpróbáljam beszúrni magamnak az ukrán lótesztoszteront. Nem vagyok én oly' bátor sajnos.

2020. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!