Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 éve gyúrok és most csináltam...

4 éve gyúrok és most csináltam vérvizsgálatot és kiderült hogy Gilbert szindrómás vagyok Szerintetek abba hagyjam?

Figyelt kérdés
A probláma az hogy elég kemény edzéseket tolok 80 kg vagyok és 140-be gugolok szóval elég fárasztó edzéseket csinálok de én így szeretem és így fejlődök szerintem.Valaki szenved hasonló problémával?
2017. aug. 24. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Már születésemkor kiderült, hogy az vagyok. Régóta edzek, sőt, koxolok, bulizok, szoktam inni is, mégis kutya bajom. Ez nem betegség, csak szindróma, ami nem okoz semmi bajt.
2017. aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Edzést ne hagyd abba. Nekem annyi szokott lenni, ha iszom vagy, ha sokáig vagyok fent, elkezdenek besárgulni a szemeim. Edzést semmiképpen ne hagyd abba. Menjen rendes multivitamin. Annyi az egész, hogy a májadnak egy fokkal megterhelőbbek ezek a hatások, mint egy normál embernek. Bár ez állapottól is függ. Nem írtad le mennyi volt a bilirubin.

Koxot, meg drogot meg ilyesmiket nem ajánlok, az első válaszoló egy idióta.

2017. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki ajánlott te észlény? Gilbertes vagyok. Leírtam hogyan élek és mégsincs bajom. Ez nem betegség. Nagyon komoly dolog a sárgaság, vicc. Táppénzre írasd ki magad inkább.
2017. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te félkegyelmű!

Azért mert neked 10%-al ugrik ki az határérték, attól még van olyan is akinek 300%-al. Pontozzál le meg kokszoljál nyugodtan, csak itt ne osztogass tanácsokat.

A kérdező nem írta le a leletei eredményeit, ezért nem tudjuk pontosan mi van.

De hidd el a májnak ez nagyobb meló, amit persze nem veszel észre. Az alkoholistáknak is kell azért 10-15 év mire kinyírják magukat, akkor 9 év alkoholizmus után még simán el lehet mondani "semmi bajom". Én se mondom, hogy halálos betegség, de vannak dolgok amikre érdemes figyelni. Pl: kerülni a paracetamol tartalmú gyógyszereket, eleget aludni, nem sokat inni.

Amúgy meg, qurva nagy poén full sárga szemekkel mászkálni a városban.

2017. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dupla akkora értékeim voltak. Sosem voltam sárga. Májfunkciót kell nézetni és viszonylag normálisan (mondom ezt kox mellett) élni. Te meg attól, hogy autista vagy és nem tudod kezelni, attól nem más a hülye.
2017. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
41 mmol lett multkor és ugye 20-ig normális
2017. szept. 3. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!