Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Torma Valentin naturál?

Torma Valentin naturál?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest hogy mennyire ki vagy gyúrva kevés súllyal edz. 15 kg-al bicepszezik meg 60 kg-al nyom fekve stb.

2020. júl. 31. 12:03
 1/7 Pawel166 ***** válasza:
75%

Nem 60-al nyom fekve, 110-120-al szériázik, persze az se egy bitang súly, de azért nem 60.


Azt persze egyikünk se tudja, hogy natural-e, véleményem szerint az, jó az edzésterve, alapgyakorlatokat használ, jó genetika, számolja a makrókat és azért nem olyan nagy, hogy ne legyen natural.

2020. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Igen.


Láttam már naturálon jóval szebb/esztétikusabb/jobb/erősebb formát is, szerintem nem olyan nagy szám.

2020. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy natural gyerekek 😂😂 A Tarigyerek se az, sőt Lénárd Lajos, Illés Norbi se, a nagy naturalok😹😹😹 Attól függetlenül mindenki abban hisz és azt amit akar, csak leírtam a tényeket.
2020. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Jól edz, jó az étrendje +10 éve edz, nem is nagyon szálkás soha, alacsony, nagyobbnak tűnik, mint amekkora. Ez egy jó natural határ
2020. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt annó amikor mehetett nála valami

[link]

2020. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3. tudsz egy képet küldeni h kb mi a naturál határa? Mert én nem nagyon tudom belőni hogy hol végződik a naturál és hol kezdődik az egyéb.
2020. júl. 31. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:

ha naturál, akkor kiváló, és van remény :)

Húst nem eszik, nem tudom, hogy a fehérjéje vegán-e, szerintem nem.


Lehet, hogy a sok szója teszi.

2022. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!