Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 28 évesen még tudnék izmot...

28 évesen még tudnék izmot építeni nulláról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet régen edzettem én de csak két kézi súlyzóm volt itthon. De nem fejlődtem és egy idő után feladtam mindig. Azt ettem amit itthon főztek. Biztos nem jól csináltam vagy nem tudom. A nők miatt szeretnék egyébként izmot mert így senkinek sem kellek. És sose lesz feleségem se család sajnos annyira szarul festek igy. Rájöttem az izom építés alapvető egy férfinak anélkül nincs teljes élet. Kár hogy ezt senki nem verte a fejembe fiatalon én meg hülye voltam. Most aztán verhetem a falba azt a hülye fejem. Esetleg érdemes lenne szakértő segítségével edzeni? Mennyibe kerülne??

2020. aug. 6. 14:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
Egy deka nincs, csak több😹 viszont IQ is van mellé barátom, de neked nem sok jutott egyikből sem, trollnak is kevés vagy, de nyugi 3 hét és húzhatsz vissza az iskolapadba
2020. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Tavaly nyaron koxoltam, sok novel voltam abban az evben, aztan iden elhagytam a cuccot, es ugy voltam vele, hogy idei ev nem lesz olyan sikeres nok teren,de tevedtem. Sokkal rosszabb formaval is ugyanolyam vagyok a noknel, mint mikor koxoltam.
2020. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Valahogy itt a legnagyobb izomállatok sose mernek képet küldeni, millió kifogás van "ki kell érdemelni" "mi van meleg vagy?" és társaik.
2020. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az első válaszadónak igaza van.Bármely életkorban tudsz akár jelentős izomtömeget építeni.Én 30 éves voltam mikor elkezdtem, de 5 év után azt látom, hogy elértem a genetikai potenciálom határait.Egy éve stagnálok a precízen belőtt étrend ellenére.Próbáltam tömegelni, de inkább csak zsír jött rám és nem volt könnyű megszabadulni tőle.28 kilóval vagyok nehezebb jelenleg mint amikor elkezdtem, igaz, ennek egy része zsír mivel kb. 8 centivel bővebb a derekam mint 4 éve.Egy átlagos, nem edző férfitől sokkal jobban nézek ki, mégsem lettem sikeresebb a nőknél.Ahogy kinyitom a számat és elkezdek beszélni egy nővel, már érzem, hogy megszűnik az érdeklődésük irántam.A személyiségemen semmit sem javított az edzés és még mindig félek tőlük.Nem merek hozzájuk érni és társalogni sem tudok velük.Ha pedig egy nő kezd el velem flörtölni, szó szerint menekülőre fogom a dolgot és mindent megteszek annak érdekében, hogy elszökjek, szabaduljak a szituációból.Fontos tehát az ápolt, karbantartott külső de a hajadra kenheted ha ez nem társul szociábilis személyiséggel, kellő lazasággal.
2020. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Annyira gyerekesek vagytok😹😹😹 20 kiló vagyok vaságyastól, na így nyugodtabb a lelkivilágod?
2020. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De rajtam sokat segítene, én nem félek a nőktől, a külsöm miatt nem állnak velem szóba. A ti általatok felvázolt sovány férfiak is hozzám képest állatok. De úgyse értitek. Képet meg nem fogok ide kirakni. Szóval hagyjuk ki. Keresek szakembert aki segít.
2020. aug. 6. 17:07
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak érted minek írod le 20x betegesen bizonygatva ha nem mered megmutatni? :D
2020. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Micsoda?28 vagy?Kiscsikó!!

:D

Most vagyok 50,és soha nem voltam ilyen jo formában.


Persze,hogy tudsz izmot építeni.Később nehezebben,mert a tesztoszinted lassan csökken,de az edzés azon is javít sokat.

Ugyhogy ha nem akarsz úgy kinézni,mint az átlag,akkor hajrá!

Amúgy igaza van a válaszolóknak,hogy sok,lepukkant csávónak van jó csaja.De azért ők is tudják jól,hogy sokszor egy jó fizikum láttán megfordulnak ezek a lepukkant csávók csajai is!!

Szval valóban látványos tud lenni.Persze ez mellett fontosabbak a határozott kiállás,a duma,a jó vevőkészülék is.

Ha ebben érzed az erőt,akkor pedig az önbizalmad is növeled.Az meg megint egy +.

2020. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ezzel a hozzóállással ugyan ilyen szerencsétlen leszel a későbbiekben is mint most.


Ez a kis pöcs kompenzálás, fusztráció leküzdése stb. miatt elkezdő gyúrós gyerekek az első pár hónapban lemorzsolódnak.


Lehet sablonos duma, de elsősorban magadnak próbálj megfelelni ne pedig másoknak.

2020. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Persze, persze, tudjuk.
2020. aug. 6. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!