Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vastagabb láb a térd megerőlte...

Vastagabb láb a térd megerőltetése nélkül?

Figyelt kérdés
Valaki tudna mondani gyakorlatokat,amivel vastagabb/izmosabb lábam lehet a térdem megerőltetése nélkül?Sajnos fiatalkori izületi gyulladásom van és emiatt nem nagyon sportolok,emiatt elvékonyodott a lábam is ami mondjuk úgy elég szarul néz ki.Régen sokat sportoltam és akkor még nem volt ilyen problámám,viszont most emiatt szeretném a segítségeteket kérni.Ha valaki tud ilyen gyakorlatokat azt megköszönöm,ha leírja.(Ha létezik ilyen egyáltalán)

2020. aug. 19. 21:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok emiatt szó miatt 😅
2020. aug. 19. 21:55
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
A gyulladást le lehet vinni. Gondolom fiatal vagy, miért törődtél bele, ha be van gyulladva? A gyulladás átmeneti állapot, menj el orvoshoz.
2020. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lábazni úgy hogy nem veszed igénybe a térded nem igazán lehet. Mivel a Comb feszítő és hajlitó a térd hajlításával dolgozik.


Esetleg kisebb súllyal próbálkozz nagyobb ismétlés mellett.


Esetleg mit nezetted orvossal a térded? Mit mondott? Lehet nem is kéne addig erőltetni amíg rossz ne hogy mégrosszabb legyen.

2020. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Próbáld ki a zsámolyra guggolást, az térdkímélő
2020. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszert kell szednem/járok orvoshoz.Eddig nem akartam erőltetni mert fájdalmas volt.Mostmár semmi baja,viszont nem tudom,hogy jó e ha nagyon megerőltetem.
2020. aug. 20. 08:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem használd, meg esetleg olvass alternatív gyógymódokat is, lehet hogy táplálkozással is tudnál javítani rajta. De amúgy csinálj meg 100millió vádlierősítő gyakorlatot, sok féle van, csinálj sok csípő gyakorlatot, nyújtott lábemelés oldalra előre hátra, fekve is lehet 100millió gyakorlat van fenn YouTube-on keress rá ilyen csajos fenékerősítő videóra, azok ilyenek. Ami még van a statikus láberősítés, nagyon profi, az egyik hogy derékszögbe rakod a lábad és neki dőlsz a falnak, ez az egyik legerősebb térderősítő. Eliente csak 4-5 mp fog menni ha tudsz 30 at az akkor jó lesz. Lehet hogyat írd be guggleba hogy horse stance, vagy kung bu, meg ma bu ezeket is lehet tartani pár percig nagy izmot épít. Utána meg lehet hogy gugollni is fogsz tudni. Ezek mind olyanok hogy nem kell mozgatnod a térded. A kung fu pózok azért már terhelik, figyelj rá hogy lehetőleg ne fájjon. És kérdezd meg az orvosod mit gondol erről. :)
2020. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
F*nal kellett lepontozni, idióták
2020. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
@6 os válaszadó Ezelőtt nagyon egészségtelenül ettem,viszont azóta,hogy beteg vagyok már nem.Húsból sem eszek sokat,max csirkét vagy halat.(Tudom,hogy egészségesebb lenne a vega táplálkozás)A lábaim nem mondhatók gyengének,csak nem túl vastag.Lebegő ülésben régen akár 5 percet is kibírtam,mostmár csak 2 percig mertem erőltetni(még ment volna)
2020. aug. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!