Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, erőemelők vagy...

Testépítők, erőemelők vagy egyéb súlyzós edzést végző emberek, szerintetek mennyire befolyásolja negatívan a dohányzás a sportot? Ti dohányoztok?

Figyelt kérdés
Egyébként én magam erőemelő-testépítek

2020. aug. 28. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Valamennyire igen
2020. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akadályozza, hamarabb ki fogsz majd fáradni stb...
2020. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nos nem biztos, hogy hasznos lesz a válaszom a számodra, de en kemény bagós voltam, napi 2dobozzal szívtam és barna szofi meg a piros pall mall volt a kedvenc cigim, átlag 1 de voltak napok mikor 2dobozzal elment. Egeszen 26éves koromig, mikor is elértem a 132kg-ot... akkor szoktam le a cigiről, majd a cigiről leszokás hozott nálam egy mozgásvágyat, emiatt a mozgásvágy miatt kezdtem el edzeni...

Előbb lesikerült mennem 85kgra, mindenféle étrend stb nélkül, egyszerűen csan a mozgás, majd akkor mar tömegnöveléssel és edzéssel vissza 95re, azota próbálom tartani a 95-öt es testkompozítiómat alakítgatom.

37/f

Ha nem teszem le a cigit akkor meg talán már nemnis élnék.

2020. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen befolyásolja, hiszen csökkenti a tüdkapacitást, ez által az oxigén szállítását a testben.
2020. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha abbahagyod jobb lesz a szervezeted oxigén ellátása, könnyebb lesz az edzés
2020. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a szivar
2020. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég rossz , valamelyik gyakorlatnál nem az izom fárad el hanem a tüdőm
2020. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar
2020. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!