Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok testépítő gyakorla...

Ajánlanátok testépítő gyakorlatokat nőknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24 éves lány vagyok és eldöntöttem, hogy izmosodni szeretnék. Főleg karizomra. Eddig elhanyagoltam magam és szeretném ezt helyre hozni. Ahol lakok pont van 2 féle fitnesszpark. Egyikben több a felsőtest gép, másiknál meg inkább ilyen box, húzódszkodó mászók, karikák stb. Ide szívesen eljártam csak félbehagytam, mert ellustultam. Ehhez tudom kell a megfelelő étrend is, így az se fog elmaradni. Mivel növelhetném még az izmaimat? Hogyan tudnék én is elérni egy testépítő testet? Egy héten mennyi a megengedett nap tornázni? Itthon van egy 2kg súlyzó de az nem sokat ér igaz? Nemsokára terezek itthonra venni sport eszközöket. Milyeneket szerezzek be? Előre is köszönöm a válaszokat! <3



2020. aug. 30. 03:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Még valami, szeretnék nagyon izmos lenni. Nekem ez az egyik életcélom. Amennyi izma lehet egy nőnek annyit el szeretnék érni. lábon, combon, karon, testen,minden részen értitek. Nagyon vékonyka vagyok és meguntam, hogy folyton vékonynak neveznek. Ezért is akarok izmokat.
2020. aug. 30. 04:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincsen csak női vagy férfi gyakorlat mindenkinek ugyan azok az izmai vannak. Ugyan azok a gyakorlatok kellenek.

2. kezdésnek vegyél egy in 30 kilós súlyzó készletet és egy gumikötél készletet ezzel indent nagyjából megtudsz mozgatni.

3. heti 3-4 napot érdemes max edzeni.

4. Tölts le egy kezdő edzéstervet a netről sok van keres olyat ami tetszik.


ha megkeresel pm ben akkor segíthetek ha akarod.

2020. aug. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.Menjél úszni.
2020. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Megnyugtatlak nem leszel izmos
2020. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-es köszi.

3-as miért nem ha már ezt lebírtad írni?...

4-es de lehetek. valamilyen szinten igen.

várok még normális válaszokat.

2020. aug. 30. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!