Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez nem káros? 18f

Ez nem káros? 18f

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok 60 kiló és úgy döntöttem hogy elkezdek edzeni. Az lenne a kérdésem hogy úgy lehet e hogy az egyik héten fehérje proteint iszok a másik héten pedig tömegnövelőt? Vagy ez káros? Ti akik régebben gyúrtok mit ajánlotok jobban egy 60 kilós srácnak fehérjét vagy tömegnövelőt?

2020. aug. 30. 21:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
Kettő nem üti egymást. Fehérjét ha teheted mindennap fogyassz. Mivel kezdő vagy így nézd meg mit ajánl a gyártó, hogy és milyen rendszerességgel fogyaszd. Szóval egy nap fogyaszthatod mind a kettőt.
2020. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

1. vagyok


Tömegnövelővel kapcsolatban mit javasol a gyártó. Bocsi az lemaradt

2020. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a Biotech usába még nem vettem meg egyiket sem. Esetleg tudnál ajánlani 1kg mos fehérje proteint/tömegnövelőt?
2020. aug. 30. 21:37
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
miért nem természetes fehérjebevitelen gondolkozol?
2020. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Tomegnovelonek semmi ertelme. Feherje mehet
2020. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Majd figyelj arra hogy mennyi kalóriát viszel be. Nem a fehérje por fog izmot növelni hanem a kalória többlet a nap végén.


Testsúlykilógrammként legyen meg 1.5-2g fehérje hogy azt most miből viszed be az oly mindegy. Valamivel jobb a természetes, de nem baj ha rásegítesz.


Tömegnöveli a napi kitűzött kalória mennyiséget segít elérni. Általában ezek cukorral dúsított fehérje porok. Én nem szoktam őket ajánlani. Akkor inkább diákcsemege vagy egyéb olajosmagvak. Pl 100gram diákcsemege majd 500 cal. Vagy vannak fasza receptek neten otthon tud az ember egy turmixg3ppel király homemade tömegnövelőt csinálni.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak nem káros a a tömegnövelőt és a fehérjét cserélgeted akár naponta.

2020. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A protein csak egy boost a fehérje nagyrészét csirkéből meg tojásból fogom bevinni.
2020. aug. 31. 00:08
 8/16 anonim ***** válasza:

Tömegnövelőt nem éri meg megvenni. Szénhidrátot te saját magad is tudsz bevinni annyit amennyi szükséges.

Fehérjét vegyél. A tejsavót a leggyorsabban felszívódó amennyiben nincs tejcukor érzékenységed. Ha van,akkor marha fehérje. A növényi is jó,de azok lassabban szívódnak fel.

2020. aug. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Toljad báttya
2020. aug. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Olyan kezdőknek, akik vékonyak, és nem tudnak egyik napról a másikra 1000 kcal-al többet megenni, igenis sokat segít a tömegnövelő.
2020. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!