Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésben és terepfutásban...

Testépítésben és terepfutásban egyszerre lehet versenyezni?

Figyelt kérdés

Mivel hogy a testépítésben sok versenykategória létezik(nőknek legalábbis: fitness modell, body fitness stb. gondolom férfiaknak is így van).


Létezik olyan mérsékelten izmos kategória amit valaki össze tud egyeztetni terepfutó versenyzéssel?


Tudtok ilyenre példát aki versenyez így?


Csak úgy eszembe jutott hogy ez így vajon lehetséges e?


Mit gondoltok?



2020. szept. 1. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, nagyon nehéz lehet a kettőt együtt.

Erdős talajon futni egy francia rúddal, amin 2x10 kilos súly van??? :)

2020. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Krisz85 ***** válasza:
100%

kérdező:

menj el egy futóversenyre terepen, és nézz meg olyanokat akik az első 20 ban végeznek, és nézd meg az izomzatukat, vékony mind, azokat a testépítő izmok mint plusz súly, amit fel kell vinni az emelkedőre, ne msportágspecifikus, ahogy az izmos sprinter kerékpárosok sem jók hegyen,tehát a válasz egyértelműen nem. Amúgy testépítés szépségverseny, lehet javítani a genetikai hátrányokon, vizont futásban X év alatt el lehet jutni elég komoly szintre genetikától függetlenül, igazságosabb sport sokkal. Szerintem.

2020. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A legjobb futó férfiak mind 56-70kg. Szerintem ezzel mindent elmondtam.
2020. nov. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!