Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítani szeretnék, van...

Szálkásítani szeretnék, van értelme használni mellette valami olyasmi tablettat mint a Fat Burnerek, koffeintabletták meg olyanok mint pl a Turbo Ripper?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen felesleges?

2020. szept. 5. 08:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mar miert lenne az? :) Az elmult honapokban igaz, 3 kilot fogytam csak, de a testalkatom megvaltozott. Feherje es zoldseg prioritasu, kaloriadeficittel, energiam is van tole, telitettseget is ad. Eddig nem volt ra panasz, nem kell rogton beleallni mindenkibe, “kedves” itolso, mert bal labbal keltel :)
2020. szept. 6. 14:38
 12/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudjuk, probald ki.
2020. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a Full Burn jött be, de ahogy írtam, csak a diétát teszi elviselhetőbbé.
2020. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

@11 tudjuk, hogy agyhalott vagy, de alap biologiat kene tanulj, cucika. Kaloriabaromsagot azert talaltak ki, hogy lehessen az embereknek szant etelekre (hus, zsir, tejtermekek, tojas), hogy jajderossz. :D


A zoldsegtol azert "van" energiad, mert a sajat testedet hasznalod fol energiakent, mivel az agyhalott zombi dietadbam sem tapanyag, sem energia nincs. ;)

2020. szept. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Atyaisten de ostoba vagy
2020. szept. 22. 11:33
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Tudjuk, hogy az vagy, drágaságom. Ne csodálkozz, hogy ilyen baromságokat kell kirkálj gyakorira... :D Én alap TÉNYEKET közlök, te meg hápogva követed az elmebeteg, emberellenes diétákat, és sírsz hogy jajménemjó.


Idióta. :)

2020. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Latom olvasni sem tudsz, ugyanis en egy szoval sem mondtam hogy nem jo :D Sot, tulajdonkeppen azt irtam le, hogy nekem mukodik ez a felallas, a kerdes az volt, hogy SEGITENEK e a Fatburnerek, nem pedig hogy le tudok e tigyni pusztan azoktol :D

Az pedig, hogy feherje es zoldsegprioritasu az etrendem, nem azt jelenti hogy nem eszem szenhidratot, ezt is alaposan felreertelmezted, kedves dietetikus-nagyon hozzaerto :D

Agyhalott, meg zombi, ennyit hallok toled, de valojaban ertelmeset nem mondasz. Mondjuk rad meg az idomet is felesleges fecserelni, mert ahogy latom neked az okoz oromot, az egysiku, unalmas, szanalmas kis eletedben, hogy ismeretlen emberekbe allsz bele online, anelkul hogy akar a felhasznalonevedet felfedned. Te kis ovodas ;)

2020. szept. 24. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!