Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomtömegnöveléshez mindegy...

Izomtömegnöveléshez mindegy milyen fehérjeport választok kiegészítőként?

Figyelt kérdés

Most fogok elkezdeni edzeni, beállítottam már egy hete a limitemet külön lebontva zsírra, szénhidrátra és fehérjére. Sokat kísérletezgettem étrenddel, de a fehérjémet nem nagyon tudom pótolni.

Ehhez szeretnék választani egy fehérjét, hogy pótoljam.

Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy teljes mindegy melyiket rendelem meg, ugyanazt a hatást fejtik ki?

Tehát nyilván biotechtől rendelek, de azon belül mindegy, hogy Iso whey zero vagy Hyper mass?



2020. szept. 5. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy(hosszú szöveget nem olvastam el)
2020. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Oké, nem probléma, nekem elég annyi, hogy mindegy vagy se :D

A lényeg a kérdésből is kiderül.

Köszi a választ :)

2020. szept. 5. 19:38
 3/12 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy minél kevesebb szemét legyen a fehérje mellett, különben kevesebb hely marad a fehérjének, tehát pénzben rosszabbul jössz ki.


Pl előbbi fehérje pótlásra tökéeltes, utóbbi viszont tele van rakva felesleges cukorral is. arányában drágábban jön ki.

2020. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem mert az első az kimondottan fehérje a második meg tömegnövelő

nem ugyan az a kettő

2020. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tehát izomtömeg növeléshez az Iso whey semmit nem tesz hozzá?


Ha ez a cél akkor a Hyper Mass-t rendeljem?

2020. szept. 5. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:

nem pont hogy fordítva.

a tömegnővel a hízáshoz is hozzá segít mert kalória többlethez segít.

2020. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az iso whey zero feherje izolatum. A hyper mass pedig tomegnovelo. (Feherje + szenhidrat) ha most kezded neked teljesen eleg egy feherje koncentratum. Pl. 100% pure whey.
2020. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2020. szept. 5. 20:14
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem most edzek először, néhány éve edzettem már, ilyen alap izomzat maradt (tehát látszik, hogy volt valami) de eléggé össze vagyok roskadva.
2020. szept. 5. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:
A hyper mass az nem szénhidrátos tömegnövelő? Kérdező, nem a turmixtól leszel izmos úgysem, fehérjepor nélkül is lehet izmosodni, ha van elég fehérje, bármelyik jó lehetne.
2020. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!