Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegán protein visszavet a...

Vegán protein visszavet a fejlődésben? Nyilván nem versenyre készülök, csak jól akarok kinázni. Tej alapuak nem jöhetnek szóba, a marháűt pedig már unom.

Figyelt kérdés
Banános és marcipános nagyon ízlik, de nem merek belőle sokat venni, mert félek, mi van ha hátráltat. Nem tudok naponta fél kiló csirkemellet megenni, mert már a hátam közepére sem kívánom, de tojást és állati eredeti táplálékot fogyasztok így is. Csirkemellből 250-300 grammot naponta de ennél többet nem tudok megenni belőle, mert lassan ott tartok 2 év után, hogy a testem tényleg elég szépen fejlődik, de a csirke textúrájától kiráz a hideg!
2020. szept. 11. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vet vissza a fejlődésben. Miért tenné???

Létezik egyébként marha fehérje is, ha pedig laktóz érzékeny vagy, akkor van a Biotech USA Isowhey Zero ami tejsavófehérje, de fogyaszthatják laktóz érzékenyek is.


Egyébként a csirkének nem csak a mellét lehet enni, hanem a combját is pl. Na meg rengeteg féleképenn el tudod készíteni a csirkét.

Lehet enni halat, sertést és marhát is. Azért eszi mindenki a csirkét mert ennek a legalacsonyabb a zsírtartalma, de ettől függetlenül lehet enni más húsokat is.

2020. szept. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Most egy kicsit a hús fogyasztás vissza szeretném szólítani mert valahogy úgy érzem hogy most nem esik jól. Halat lehet hogy próbálok majd illetve tojást mindig fogok enni mert azt meg szeretem. De akkor ezek szerint nem vett vissza a fejlődésben ez a lényeg.
2020. szept. 12. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
De sok tojas sargàjat ne egyel mert nemjó a màjnak.
2020. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!