Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak szerintem hülyeség a...

Csak szerintem hülyeség a tömegnövelés?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy akkor jó, ha havi 1kg feljön. Nos nekem naponta változik a súlyom 1-2kg-mal. Így most mire normálisan betudom lőni, észrevenni hogy jól csinálom, eltelt már fél év. Mivel az hogy következő hónapban több vagyok 1kg-mal nem jelent semmit, ha naponta tud változni a súly ennyit.

2020. szept. 19. 07:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes nekem minden reggel felkelés és wc-zés után ugyannyi a súlyom 50-100g-os kilengésekkel.
2020. szept. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát hogy a saját példámat mondjam én most szálkásítok.


Csütörtökön 88,2kg voltam, pénteken 89,2kg, ma reggel pedig 86,8kg.

Ez nagyon változékony, attól függ, hogy azelőtt nap mit ettem, mikor, mozogtam-e, mennyit, milyen a mérleg, mennyit csal és még több 100 tényező. Például van amikor lemértem magam reggel és rá fél-1 órára nagy wc-re kellett mennem miután ettem, ittam. Szóval pontosan nem lehet meghatározni.

2020. szept. 19. 08:32
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sikerül. Biztos magasabb evolúciós szinten vagyok.
2020. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
De mondd akkor hogy szándékozol izmot felszedni? Heti 1kg hízással? Hajrá
2020. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3, biztos, azért is pontozták le az első válaszod, mert annyira jó vagy.


#4, nem tudom hogy a szövegértés nem megy-e, vagy csak ennyire nem értesz az egészhez, de akkor nem tudom minek vagy ebben a kategóriában. Ha tudnád havi 1kg-ot írtam és annyit írnak máshol is.

2020. szept. 19. 09:29
 6/17 anonim ***** válasza:

Aki komolyan akar lean bulkolni, annél feltételezett a normális diéta....


Ha egyik nap kicsit megszaladsz a szénhidráttal attól függetlenűl mennyi fehréjté eszel, több vizet fogsz lekötni és nagyobb lesz a súlyod. Így sokkal nagyobb kilengések lesznek.


Ezért tapasztalhatsz akár 2kgos változásokat is egyik napról a másikra. Nekem (szintén fogyok) csak 0,5 a legnagyobb a változás napról napra.


A másik meg, hogy attól még hogy a mérleg 1 napra felmegy 80kgról, 82kgra az nem jelenti azt hogy 2kgot híztál. 0,5kg zsír felszedésére is minimum 3-4 nap kell így ha próbálsz is gyorsan hízni ez nem megy olyan gyorsan.


De .... lehet látni hogy kb milyen súly körül leng ki ez az érték.


Sőt erre vannak appok is amik kiszámolják neked hogy milyen lehet a valós súly változásod.


Pl.: Happy Scale

2020. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom, hogy nem azt jelenti hogy híztam, hanem ingadozik a súlyom. Ezért nehéz pontosan mérni, hogy most tényleg feljött rám annyi súly, vagy pedig csak ingadozik a súlyom.

A szénhidráttal meg az a baj, hogy én azt nem számolom. Csak a kalóriát + a fehérjét. Mivel a fehérje az kell az izomépítéshez, a kalóriából meg tudom hogy most tömegelek vagy szálkásítok. A ch és a zsír meg nekem tök mindegy, az csak maradék kcal, szóval azt nem számolom.

2020. szept. 19. 09:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Én sem látom értelmét. A száraz izomtömegnövelés híve vagyok.
2020. szept. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5. Neked nem megy a szövegértés. Havi 4kg hízást nagyon könnyű megfigyelni, az a célod? Vagy hízás nélkül akarsz izmosodni?
2020. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vagy áruld már el miképp akarsz izmosodni, ha hülyeségnek tartod a lassú tömegelést.
2020. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!