Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokan abbahagyják ezt a...

Sokan abbahagyják ezt a sportot a tömegnövelés sikertelensége miatt?

Figyelt kérdés

Én néhány helyről hallottam, hogy sok étrendújratervezés, bőségesebb táplálkozás ellenére sem jött az eredmény, ezért felhagytak az egésszel.


Ellenben jóval több sikeres diéta sztorikról tudok.


2020. szept. 29. 18:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, sok a nehezen hízó, aki beleun az egészbe
Néhány ilyen van, aki nem elég kitartó
Ritka az ilyen
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban könnyebb kevesebbet enni túlsúlyosként, mint többet kajálni csont soványan. Viszont ha rendben a hormonrendszer akkor olyan nincs, hogy valaki egyikre másikra képtelen. Az bizony a kitartás hiánya vagy valami idétlen szemüveg amitől nem látja reálisan a saját étrendjét.
2020. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy sok ilyen sikertelennek az edzéstervén is múlik a dolog? Nekiállnak egy Mr. Olimpia edzéstervnek és pár hónapon belül túledzik magukat.
2020. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem... Én úgy veszem észre általában a heti 3 teljes testest szeretik. Vagy push pull.
2020. okt. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!