Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem látszik az,hogy edzem?

Miért nem látszik az,hogy edzem?

Figyelt kérdés
185cm 87kg vagyok és vékony vagyok.Az emberek legtöbbje ilyen max 70 kg között saccolna be de 87 kg vagyok.Nem vagyok zsíros edzek rendesen.Régen voltam 15 éves koromban 60 kg.Onnan mentem fel 75-78 közé 17 éves koromra.Utána már nem edzettem rendszeresen és stabilizálódott a súlyom olyan 70 köré 18 éves koromban. Most 19 vagyok és 87 kg.Lehet jött fel egy pici zsír is de nem lényegesen sok.Az emberek igy is kb olyannak(én is magamat) látnak mintha 70 kg lennék.Hány kg izmot kéne még magamra pakolnom,hogy meglátszódjon,hogy igen is edzek?És igen tényleg annyi vagyok mert 3 különböző mérlegen mértem meg magamat pár napos eltérésekkel.

2020. okt. 1. 22:07
 1/8 AnonimAthlet ***** válasza:
Egy kép többet segítene.
2020. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy lehet képet feltölteni ide.
2020. okt. 1. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Kepküldes.com
2020. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül kgok alapján tényleg lehetetlen helyesen megbecsülni hogy nézel ki így lehetetlen bármit is mondani. De miota edzel rendszeresen, És heti hányszor, milyen bontásban ?
2020. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ekkora testsúlynál látszódnia kell.Az a "pici" zsír,nem pici.

A formát nagyban rontja.

2020. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, ha nincs rajtad se sok izom, se sok zsír, akkor honnan van a súly? Szálkásan 90-92kg lenne amúgy is a natural maxod átlag genetikával.
2020. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Képet
2020. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képet!
2020. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!