Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szükséges valamilyen végzettsé...

Szükséges valamilyen végzettség ahoz, hogy kick box edző legyek?

Figyelt kérdés

Jó ideje gondolkozok azon, hogy mi legyen a hivatásom, mi az amit tényleg szeretek csinálni, és most 20éves fejemmel ugrott be, hogy én kifejezetten szeretem a küzdő sportokat, bár kick boxolni még soha nem kick boxoltam,de nemis holnap szeretném kivitelezni ezt a dólgot, hanem nyílván ha már rendesen tudom mit hogyan kell csinálni,

Ami a fizikumomat ílleti, 185cm magas és 65kg, és igyekszek a testtömegem legalább 80kg-ig feltornázni, amíg kick box edzésekre járnék, kondi termekbe rengeteget jártam, és a 65kg-mal a 70kg-t 2szer ki tudom nyomni fekve, szóval nem olyan vészes a fizikumom.

A lényeg, hogy szükséges e valamilyen szakmát elvégeznem ahoz, hogy a későbbiekben kick box edző lehessek, valamint megérné e ebben dolgozni? Többet keresnék e vele, mint most gyári munkásként? (havi 160-200ezer)


2020. okt. 2. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Testnevelési Egyetemen van 1.5 éves kick-box sportedző tanfolyam. Nem tudom mennyibe kerül, érettségi bizonyítvány feltétel.

Hirtelen biztos nem keresnél többet, sőt! Világ és Európa bajnok kick boksz edzők se biztos, hogy nagyon sokat keresnek, de ki tudja? Hajrá!

2020. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ennek egy gyorsabb módja nincs? Mert még érettségim sincs

Vagy esetleg ha csak profin tudnék kick boxolni, azzal valamilyen úton módon nem tudnék megélni?

2020. okt. 2. 08:24
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Az nagy gáz ha érettségid sincs...
2020. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"ha csak profin tudnék kick boxolni" akkor nem edző, hanem versenyző akarnál lenni.

Mennyi ideig tanultál kickboxolni, vagy pedig a klasszikus: "aki nem tudja, tanítja!"?

2020. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem tanultam, de nyílván nem tudatlanul vágnék bele, hanem mondjuk 4-5év kick box edzés után, miközben letenném a szükséges végzetségeket
2020. okt. 2. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem lesz könnyű megugrani, de a kitartás, elszántság, tudatosság, szerencse kombóval bármire képes lehetsz. Sok húsz éves kick-boxos mögött 10-12 év edzés, és 5-10 év versenyzői múlt áll. Általában közülük kerülnek ki az edzők, de neked is van valamennyi esélyed. Minél előbb bele vágsz, annál több az esélyed!
2020. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy edzőként még sportolói múlttal és szakirányú végzettséggel sem könnyű elhelyezkedni. Ahhoz hogy ezzel még sok pénzt is kereshess, eléggé az élvonalban kell tevékenykedned, oda pedig eléggé hosszú és rögös út vezet. Szerintem kezdetben úgy állj hozzá mint egy hobbihoz, képezd magad, de legyen egy b terved is amiből biztosan megélsz.
2020. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!