Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyire különleges lennék?

Ennyire különleges lennék?

Figyelt kérdés

Első alkalommal jártam konditeremben, személyi edzővel. Fekve nyomásnál mondta hogy nyomjak bele a rúdba, elég lesz első alkalommal. Én így is tettem de könnyen ment, mondtam rakjunk rá.

Azt mondta áá az még nem fog menni. Ráraktunk 10-10et az is simán ment, mondtam mehet feljebb.

Ráraktunk 5-5 kg-ot és belenyomtam 1et, mindenki csak úgy nézet. Az edző azt mondta nem semmi ez első alkalomra. Igazat mondott vagy csak biztatni akart?



2020. okt. 6. 22:25
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Akárki mondhat akármit előző, de semmi nem bizonyítja hogy versenyeztél, az edzőnek meg van papírja. Az ő szava >>> a tied
2020. okt. 7. 21:05
 22/35 anonim ***** válasza:
A nevem bizonyítja testvérem, meg a rengeteg kupa érem oklevél😘 ja meg a diplomám is,de akár személyesen is várlak szeretettel, ha eljössz a termembe, privátban keress meg
2020. okt. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

"Igazat mondott vagy csak biztatni akart?"

Ez egy szubjektív kérdés, ne várd el hogy mindenki istenítsen hogy ajj de nagy kigyúrt állat vagy. Plusz nem tudjuk fiú vagy-e hány éves hány kiló, sportoltál-e valamit. Plusz van jó és rossz edző is, ne hidd azt hogy a tiéd mindent tud és mindent látott már. Ha csak azért írtad ki a kérdést hogy az egodat tápláljuk, köszönöm szépen nem kérek belőle.

2020. okt. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Lány vagyok mellesleg, ha ez lemaradt, 0 edzés múlttal.
2020. okt. 8. 17:30
 25/35 anonim ***** válasza:
Hát persze kamukám
2020. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Miért kamuznék? Névtelen oldal, ezért nem értem te miért kamuzol a versennyel.
2020. okt. 8. 19:30
 27/35 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked de a korodat és a súlyodat még mindig nem írtad le. Ha esetleg egy képet is küldenél, talán érteném hogy miért le pődött meg az edződ.
2020. okt. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Mekkora kamuuuuuuuu😂
2020. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok 68 kg
2020. okt. 9. 17:38
 30/35 anonim ***** válasza:
És lány😹😹😹
2020. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!