Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyire különleges lennék?

Ennyire különleges lennék?

Figyelt kérdés

Első alkalommal jártam konditeremben, személyi edzővel. Fekve nyomásnál mondta hogy nyomjak bele a rúdba, elég lesz első alkalommal. Én így is tettem de könnyen ment, mondtam rakjunk rá.

Azt mondta áá az még nem fog menni. Ráraktunk 10-10et az is simán ment, mondtam mehet feljebb.

Ráraktunk 5-5 kg-ot és belenyomtam 1et, mindenki csak úgy nézet. Az edző azt mondta nem semmi ez első alkalomra. Igazat mondott vagy csak biztatni akart?



2020. okt. 6. 22:25
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Akkor bizony átlagon alatti teljesítmény, teljesen mindegy milyen nemben,az edződ csak megsajnált és nem akart lelombozni valószínűleg.
2020. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ha netán csaj vagy, pfff jó dagadt lehetsz😅
2020. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
22: Miből, és milyen szintű diplomád van?
2021. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök BSC és épületgépész mérnök MSC, de miért is fontos ez? A papír egy dolog, az meg egy másik dolog ki mire vitte az életben.
2021. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Csak érdekelt, köszi. Érdekes lenne egyszer egy ilyen statisztika.
2021. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!