Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyire különleges lennék?

Ennyire különleges lennék?

Figyelt kérdés

Első alkalommal jártam konditeremben, személyi edzővel. Fekve nyomásnál mondta hogy nyomjak bele a rúdba, elég lesz első alkalommal. Én így is tettem de könnyen ment, mondtam rakjunk rá.

Azt mondta áá az még nem fog menni. Ráraktunk 10-10et az is simán ment, mondtam mehet feljebb.

Ráraktunk 5-5 kg-ot és belenyomtam 1et, mindenki csak úgy nézet. Az edző azt mondta nem semmi ez első alkalomra. Igazat mondott vagy csak biztatni akart?



2020. okt. 6. 22:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Ha előzőleg sportoltál valamit komolyabban, pl úsztál, akkor nem meglepő, de ha 0 izommal így kinyomtad, és legalább 3-4 sorozatot megcsináltál, akkor igenis az!
2020. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
8%

Én nem tudom mennyire jó ez neked.

100 kilóval melegítek fekve guggolásban és felhúzásban is.

fekve 210 8 ismétlés

guggolás 250 8 ismétlés

felhúzás 260 6 ismétlés

Béci voltam 48 F

197cm 147kg kar 55 cm

20 éve edzek

néha tele vagyok mint a pótkocsis ifa a tsz időkben.

2020. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Menniy5 idős vagy utolsó?
2020. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
8%
48f
2020. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem jelent semmi.


Sok dologtól függ és az az 50kg egyátalán nem sok kezdésnek.


Van aki elsőre beesik a konditerembe, mondjuk 25 évesen és rögtön bele nyom a 100kgban.


Robert Oberst első edzésén log pressben majdnem megdöntötte az akkori amerikai rekordot, utána nem sokra rá lazán megdöntötte és azt hiszem most ő a rekord tartó.

2020. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
71%
Ha nő vagy akkor nem rossz, ha felnőtt férfi akkor elég siralmas.
2020. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
34%
Ha nő vagy, akkor szép, de ha férfi, nincs ebben semmi kiemelkedő. Max 12 éves lehettem, mikor apám levitt magával a konditerembe, és kinyomtam az 50 kilót egyszer fekve. Itt jöttem rá arra, hogy van tehetségem hozzá, és 21 éves koromra 83 kilós testsullyal már 190 kiló is kiment naturálban, aztán most 7 hónappal ezelőtt volt egy sérülésem, valószínű reszeleges izomszakadas lehetett a mellemben. Mostanara jutottam odáig, hogy nagyjából tudom edzeni a mellem, de olyan, mint előtte, talán sosem lesz, és az igazat megvalvallva, félek is az ujabb serulestol, igy nem megyek 8 ismetles ala. Szóval, legyen ez tanulság mindenkinek, mert lehet, hogy évekig semmi baj nincs, és úgy érzed, te egy gép vagy, aztán előbb, vagy utóbb úgyis megjarod, és banod, hogy nem vigyaztal.
2020. okt. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
11 évesen voltam először konditeremben, életem első fekvenyomása 40 kilóval ment, akkor voltam kb 55 kiló. Akkor én superman voltam? Majd gyere vissza 20 év múlva, és mutass egy jó formát. Addig valószínű 20szor abbahagyod
2020. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
50kg az valóban nem sok. Ha elsőre kiment volna a 100 akkor azt mondom Úristen. De ez tényleg tök átlag.
2020. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
58%
Ne hülyéskedj már kérdező, 50 kg-ot egyszer kinyomni még egy átlagos felnőtt embernek is simán mennie kell.
2020. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!