Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, hogy meg tudjam...

Mit tegyek, hogy meg tudjam őrizni a Konditerem szentségét és sérthetetlenségét?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk (legalább is mi gyúrósok) a Konditerem egy szent hely. Azaz nem viselkedhetünk úgy mint bármely másik profán helyen. Az utca, a kocsma stb ezek mind profán hétköznapi helyek, azt csinálsz amit akarsz.

De a Kondi terem nem profán, ez annál magasabbrendű szinten áll. Ez ugyanis egy szent hely. Itt az edzés a legfontosabb dolog. Itt minden ugyanis csak az edzésről kell, hogy szóljon. Minden erőnkkel kizárólag a gyúrásra kell fókuszáljunk és semmi másra!


És pont emiatt nem szeretek sok nőt (tisztelet a kivételnek). Mert ők megszentségtelenítik a Konditerem szentségét!

Amikor fullra kisminkelten, trendi divatos göncökbe lejönnek és egész idő alatt csak popsis edzéseknél tili-tolizgatják a súlyokat (érdekes módon pont a legmenőbb csávók előtt) és csak ímmel-ámmal teszik oda magukat és "segítséget" kérnek folyton a legszexibb hímtől aki épp ott van, akkor ott érezhetően náluk nem a gyúráson van a hangsúly, hanem valami kigyúrt alfahím macsó elcsábításán. Ez számomra felháborító, hiszen ezt eretnekségnek tartom! Ezzel magát a Konditerem szentségességét tisztátalanítják be.


Pont emiatt tilos a nőknek belépniük sok más szent helyre is, mint pl a görögországi ortodox Szent Athos-ra vagy egy csomó buddhista kolostorba is. Mert ha bemennének, akkor az ottaniak figyelmét megzavarnák és akkor rájuk fókuszálnának, nem amire kellene.

Pont ez a helyzet a Konditeremmel is. Elterelik a figyelmet a gyúrásról, helyette rájuk fókuszálnak a férfiak.


Azelőtt a kollégiumban évekig egy kicsi konditeremben edzettem késő este, így rajtam kívül alig voltak páran. Itt-ott pár fiú is lejött, akikkel csak beszélgettünk és segítettük egymás edzését.

Voltam olyan országban is ahol nem nagyon beszéltem a nyelvet, így eleve a többiekkel való beszélgetés a rájuk való fókuszálás nagyon be volt határolva.


Azonban ahol most muszáj elmennem nyilvános konditerembe itt Magyarországon!


Ma lementem gyúrni. Két nagyon csinos keleties vonású nőt pillantottam meg, akiknek szép formájú volt a teste. Azonban erőt vettem magamon és leküzdöttem a kísértést és kizárólag a gyúrásra fókuszáltam.

De pár percre rá meghallottam, hogy egy másik nyelvet beszélnek. Olyan nyelvet beszéltek, amit ebben az országban csak alig néhány ezren ismernek összesen (köztük engem is). Ekkor nem bírtam uralkodni magamon és beszédbe elegyedtem velük. Meg is lepődtem, hogy beszélem magyarként a nyelvüket. Utána többször is rájuk vetették megigéző pillantásaikat, egészen addig amíg el nem mentek, akkor is elköszöntek tőlem.


Edzés után bűntudatot kezdtem el érezni. Úgy érzem vétkeztem a Konditerem ellen.


Segítség! Ti tudtok segíteni? Hogyan tudnám megőrizni a Konditerem szentségét? Hogy ne gondoljak a nőkre, kizárólag az edzésre, elvégre a gyúrás sokkal fontosabb mint a nők. Hisz az edzés mindig mindennél fontosabb.



2020. okt. 14. 01:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azt én is űzöm bástya.
2020. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki edzés előtt és/vagy keress egy párt magadnak. Egyből nem fog érdekelni, hogy kik riszálják ott magukat.
2020. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, testvérem, hogy te magad sem érzed át a szükséges mértékben, a lelked mélyéig a Konditerem szentségét.

Elindultál az Úton, de a lábad még bizonytalan rajta, s lám, meg- megbicsaklik.

Azt írod: "egy kicsi konditeremben edzettem késő este"

És azt is: "muszáj elmennem nyilvános konditerembe"

S még idézhetnék!

Remélem, látod már, mire gondolok. Ha a Tant akarod hirdetni, élen kell járnod a Tan gyakorlásában!

S most írd le ezerszer: Konditerem, Konditerem, KONDITEREM!!!

De ne veszítsd el a reményt, testvér! Hidd, hogy képes vagy megjavulni, s rettentethetetlenül megmaradni az Úton!

Ámde vezekelned kell, végy penitenciát magadra! Egy hétig csak szójafehérjét ihatsz, böjtölj, a Szent Lábtológép előtt térdepelve, gumikötéllel ostorozd mezítelen tested, s éjjelente virrassz, a Sárga Kapszulát olvasva! Mindeme büntetés elviselésével, megtisztulva ismét méltóvá válhatsz, hogy a Konditerem szentségébe léphess, s magába fogadjon a Szakrális Erőkeret!

A Konditerem legyen veled!

2020. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Itt most nem arról van szó, hogy csajozni rossz dolog lenne. De mindent a maga helyén. Ezt a profán helyeken lehet csinálni (pl utca, kocsma stb) ott semmi gond nincs ezzel. De mivel a Konditeremben kizárólag csak az edzésre szabad koncentrálni, semmi másra, ezért ott még csak gondolni sem szabad a csajozásra.

Ahogyan pl a szex sem bűn, de ha valaki a templomban csinálná, akkor az hatalmas vétek lenne.


#13


Bizony, még van hova fejlődnöm!

Ámen

2020. okt. 15. 00:30
 15/24 anonim válasza:

1. értem amit mondasz én is jó párszor láttam már ezt nők kisminkelten legrövidebb toppokban amik push upolva vannak meg a szűkebb nacikban ami egyértelműen nem kényelmes legalább is nem edzésre nem... és igen volt olyan is hogy csak popsira és sokszor a férfiak előtt szándékosan

2. ez egy íratlan szabály míg templomban a szex esetén örökre kiátkozhatnak a kereszténységből vagy jobb esetben 5-10 éves felfüggesztést kapsz amit csak kőkemény gyónásokkal és bűnbocsánattal érhetsz el... de ugyan ez igaz bármely más helyre ha rajta kapnak de igen templomban nagyobb bűn

3. ismerkedni avagy beszélgetés szinten szerintem még bőven belefér ha közben ugyan úgy kondiztok és csak a pihenés alkalmával használjátok... hisz nem az a cél hogy ott szedj fel valakit hanem hogy edz de ennyi erővel ugyan ilyen az iskola is... de ugye csak órákon kell tanulni szüneten meg szabad vagy! amúgy biztos szexik voltak ha keleti lányok voltak...

2020. okt. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan csak keleti magát bástya
2020. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Metionin ***** válasza:
Tőlem kitilthatod a nőket de akkor építtess külön női termeket is mert valahova nekem is kell járnom gyúrni, nem tehetek róla hogy nősténynek születtem :(
2020. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#17


Alapvetően én is ezt támogatom, hogy a nők és a férfiak külön terembe járjanak edzeni.

Gondolj bele, ezzel igazából a nők járnának jobban, mert nem kellene többet a sminkkel bajlódniuk, se az öltözködésükkel se azzal, hogy "vajon így bejövök a pasiknak?", csak szimplán az edzésre fókuszálnának ők is.

2020. okt. 17. 19:02
 19/24 anonim válasza:
46%
Jobb helyeken van külön férfi és női részleg... no meg van azert sok olyan eset amikor a férfiak zaklatják a nőket persze az is megint masik eset amikor a nők ugy öltöznek fel hogy egyszerűen nem lehet nem nézni őket... mindig ker fel hibas van ilyen esetekben
2020. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Metionin ***** válasza:

18: nekem 8, én eddig se sminkeltem kondiba meg ki se öltözök :D

amúgy egy csak női teremben meg egymást néznék és próbálnák túllicitálni az ilyen csajok.

2020. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!