Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Borszéki Péter (három harmad)...

Borszéki Péter (három harmad) Youtuberről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10. Az a forma hobbi szinten is átlagos, aki odafigyel a kajára és edzésre kicsit jobban.
2020. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban.


hasznosak a videói, de nekem furcsa, hogy úgy néz ki, mint egy átlag gyúrós gyerek. miközben x éve edz és nagyon odafigyel a táplálkozásra. sőt, azt hiszem, ebből is él.

tényleg nem rosszindulatból írom, de valamit nagyon rosszul csinálhat, sztem a sportoló, gyúró emberek többsége ha ennyi energiát fektetne bele, mint ő, sokkal jobban nézne ki (még ha nem is rossz a formája).


azon jókat szoktam röhögni, hogy dr-ként mutatkozik be, és sokan doktor urazzák :D

a csávó tudtommal jogász, ergo az előnevének nincs semmi jelentősége táplálkozás témában, nem tudom, miért nem szól az ömlengő rajongóknak, h nem orvos.


aztán..most lusta vagyok újranézni a videóit, de volt pár dolog, amin elcsodálkoztam. sokszor az az érzésem, hogy olyan témákban is magabiztosan osztja az észt, amihez nem biztos, hogy annyira ért:


pl glutén- tejérzékenység. sokat lehetne arról vitázni, mennyire kimutatható az érzékenység és hogy árt-e az átlagembernek, ha mondjuk glutént eszik.

2021. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért néz így ki mert szinte nem is tömegel. Nála a tömegelés az + 100-200 kcal különbség. De mint láthatjuk így nem jön a tömeg
2021. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%

Erősen kezdő (lustáknak) gyárt videókat, ez egyértelmű.

Régebbi (1évvel ezelőtti) videóiban elég arrogáns, lekezelő stílusban válaszolt rengeteg videó alatti kommentre.

Valószínűleg elég ideggyenge, mert konkrétan kislány módjára puffogott pár "egybites" kommentre...ezzel magát minősíti.

A kritikát nem viseli el, ha megsértődik csak elkezd XD-zni.

Innentől nem követem tovább a "munkásságát".

2021. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!