Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez reális cél...

Szerintetek ez reális cél ennyi idő alatt?(bővebben)

Figyelt kérdés

Cél: 38-as kar és 5-7cm-rel nagyobb válszélesség 3 hónap alatt, a jelenlegihez hasonló testzsírszázalék megtartásával


Magamról:

Jelenleg 15-16% körüli testzsírszázalékkal 35-36-os a karom

Régen lejárogattam a terembe 1-2 évig, de suttyó módon nem vettem túl komolyan sem az edzést sem az étkezést, de azért fejlődtem


Most úgy alakult hogy minden adott hogy belevágjak, így megfelelő tömegnövelő étrenddel(makrokra lebontva ttskg alapján), megfelelő edzéstervvel, kellő alvással és egészséges életvitellel(no alkohol-cigi-cuccok) mennyire reális cél ez 3 hónap alatt?

1 hónapja már lejárok a terembe, de még csak bemelegítő szinten ahogy ajánlott, hogy az izületek és a szervezet szokja a terhelést és gyakoroljam a feladatok helyes végrehajtását, agy-izom kapcsolatot, viszont a hónap végével komolyan rá akarok kapcsolni.

Használni tervezett tápkiegek:

*tejsavó fehérje reggeli zabhoz + edzés után gyors CH-val

*estére kazeinfehérje sovány túróval

*Multivitamin+C-vitamin+Ca-Magnz+izületvédő+Kollagén+Omega3

*Kreatin Monohidrát 7 napig feltöltés majd napi 5gramm szintentartás


Nem kívánok versenyezni senkivel, maximum saját magammal. Az sem probléma ha 1 év alatt érem el ezt a célt, de érdekel hogy előzetesen mennyire reális ez, mert kevés beszámoló van arról hogy kezdők/újrakezdők a már megfelelő táplálkozásbeli és edzésbeli tudás birtokában milyen sebességben tudnak fejlődni.

Természetesen lábazás, hátazás és a többi is megy mellette de ezek a fő viszonyítások.


2020. okt. 21. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Amit még kihagytam hogy 22 éves vagyok és 180cm, tudom az sem elhanyagolható szempont hogy az ember huszonéves vagy 40-50
2020. okt. 21. 19:14
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt kizárt, félév alatt jobban elképzelhető
2020. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 honap alatt biztos nem. Naturalon. Inkabb 1 ev vagy tobb.
2020. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt 3 cm-et akarsz növelni a karodon? Mit várnál a jövőben? 2 év múlva 50-est? Csak gondolj jobban bele.
2020. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy olyan 1 év de inkább 1,5 évet mondanék.
2020. okt. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak ha koxolsz, de utána kipisálod úgyis
2020. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 centis karnövekedés az azt jelenti,hogy mashol durván nőttél.Ennyit nem fogsz,az biztos.

De ez nem baj.

2020. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Kezdőként naturálban kb. fél centit tudsz növelni havonta a felkar méretén, és ez úgy nagyjából egy évig tartható, utána valószínűleg jön az első plató, ami után már sokkal nehezebb lesz fejlődni (mindenben). A vállizmok fejlesztése is időigényes, nagyon türelmesnek kell lenni, hogy szembetűnő eredményt láss.
2020. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!