Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hét kihagyás után mennyi...

3 hét kihagyás után mennyi izom épül le?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a meglévő izomtömegtől függ, nem lehet kg-ban meghatározni. Egyébként nem sok, elhanyagolható. Csak a szervezet kivonja az izomzatból a vizet és a szénhidrátot, 2-3 edzés és kb. úgy nézel ki mint 3 hete.
2020. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt gyakorlatilag alig veszítesz valamit a teljesítményből és a formából, ha amúgy rendszeresen edzel. Egyszer úgy adódott, hogy egy kontaktsportban szerzett térdrándulást követően pontosan három hétig ki sem mozdultam a lakásból, és a három hét letelte után először a konditerembe mentem le. Az első edzésen egy kicsit gyengébb voltam a szokásosnál, a következő héten a térdet nem érintő gyakorlatokban már ugyanott tartottam, mint előte (és persze a teljes gyógyulás után a lábizmok ereje is szinte rögtön visszajött).
2020. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ennek örülök. Influenzás lettem, és 2 hete nem voltam edzeni. Az orvos azt mondta, hogy eltarthat 3 hétig is, amíg meggyógyulok. Nagyon lassan megy a gyógyulás, pedig mindent megteszek. Rettentően hiányzik az edzés, sosem hagyom ki, de még nem tudok menni.
2020. okt. 24. 11:12
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Most korona alatt nekem egy serules+terem zaras miatt kimaradt 2,5 honap, es 2 het kellett h visszajojjon az ero. Szoval kb semmi. Ha a kaja marad viszinlag jo.
2020. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez is úgymond része az edzésnek. Ha sokat sportol az ember, akkor is előbb-utóbb jön valami betegség vagy sérülés, ami miatt ki kell hagynia néhány hetet. Én is nehezen szoktam bírni edzés nélkül, de ilyenkor érdemes abba belegondolni, hogy néhány hét kihagyás semmi ahhoz képest, hogy bizonyos sportolóknak esetleg egész életre véget érhet karrierjük egy sérülés vagy betegség miatt. Jobbulást kívánok, biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi gond.
2020. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartod az étrended és natural vagy kb semennyi.
2020. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sajnos ez igy amator kerdes es a valaszok is.

Nagyon nem mindegy hogy. 20 eves vagy vagy negyven

2020. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen mennyi izom épül le 3 hét alatt, ha tartja az étrendét? :)
2020. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerencsére "Nagyon nem mindegy hogy." mondat a magyarban megfelel a profi felhasználói szintnek. Csak nem egy magyartanár csöppent ide?
2020. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert a tartakom a lenyeg okostojas
2020. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!