Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van, hogy a karantén...

Miért van, hogy a karantén elött tök jól fejlődtem, lendületben voltam, de amióta kinyitott a terem és újrakezdtem az edzést, nagyon rosszul megy minden?

Figyelt kérdés

Karantén elött erősödtem, az alapgyakorlatokban új személyes rekordokat döntöttem, nőtt a testsúlyom, jött a tömeg.

Aztán bezárt a terem, volt 6 hét kihagyás. Itthon saját testsúlyos edzést végeztem. Kinyitott a terem, gyengébb voltam, erre számítottam is, elkezdtem fokozatosan növelni a súlyt és 3 hét múlva éreztem hogy visszajön az erő, de aztán mélyrepülés következett. Most 2-3 hete minden edzésen olyan vagyok mint a mosott szar, egyszerűen nem megy, még a kis súlyok sem.

Gondoltam túledzés, a múlt héten tartottam deloadot, csak nagyon könnyű edzések voltak. De ennek ellenére ez a hét is maga volt a katasztrófa.

Sokkal gyengébb vagyok, mint mikor a karantén után visszamentem a terembe.



2020. máj. 29. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is ugyan ez... neha mar nyug hogy lejarok edzeni, lehet sok volt nekem ez a karantenos ido es ott nagyon raporogtem :/ most hagyok magamnak egy kis idot heti 3x lejarok kajat csokkentem kicsit :/ es remelem hamar visszajon, de gondolom ez mindenkinel ilyen, nalam most meg a tovabbtanulas is kozrejatszott elrontottam az emelt erettsegim igy nem is vesznek fel, elegge k.o vagyok :DD
2020. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Toljatok gyümölcsöt fintorgásig, aludjatok rendesen, szex módjával, víz cigi helyett, néha egy vagy két pálinka, és ott lesz az.
2020. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy túl hamar emelted vissza azt a súlyt arra, amit azelőtt használtál?

Pihenj egy pár napot, tölts kajából és alkalmazz kisebb lépcsőket, bele fogsz rázódni újra, ne aggódj.

2020. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#1 Te idén érettségizel? 😲
2020. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem :DDD 2018.ban, csak idén szerettem volna egyetemre menni, így emelteztem és javítani akartam matekból, az sikerült is, az emelt infó nem...hát szakma lesz ebből :DD
2020. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 na azért, mondjuk a 2018 is meglepő, én téged itt valahogy mindig egy 30-as pasinak képzeltelek :D
2020. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

24 vagyok :D 22 évesen érettségiztem, elötte segédmunkásként dolgoztam, azt gondoltam legalább egy érettségim legyen talán több lehetőségem lesz... hááát nem nagyon :DDD

Sajnos rossz szülői háttérrel jöttem, illetve korán anyumat is elvesztettem, így talán kicsit nehezebb a dolog :)

2020. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Na jól van, akkor azért mégsem ilyen 18-20 éves vagy, mint most hirtelen gondoltam :D

Ahh, sajnálom :(

Na de ne offoljam szanaszét a kérdést...

2020. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy kellett volna edzeni folyamatosan otthon is

a testépítés nem ér véget, ha bezár a helyi gym.

2020. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Írtam hogy saját testsúlyos edzést végeztem.

És azt is írtam hogy csak minimálisan gyengültem amikor visszamentem. De most egyre rosszabbul megy

2020. máj. 31. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!