Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az otthoni bohóckodást sokan...

Az otthoni bohóckodást sokan miért hasonlítják a konditermi edzéshez?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja hogy otthon le lehet normálisan edzeni az soha nem edzett valójában.
2020. nov. 12. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#7

Cementes rúddal nem lehet felhúzni, mert összetörik a padlón, ha ledobom a földre..

Meg ezek a cementes tárcsák olyan vastagok, hogy rá se férne elég a rúdra.


A gumiszalaggal meg max izolációs gyakorlatok csinálhatók

2020. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a netflix közben a chipses zacskóig való elnyúlás az összes mozgás, amit végeznek, és félnek attól, hogy amikor veszik a boltban a lisztescukrot, akkor találkoznak valakivel, aki nem retteg.
2020. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát, szerintem meg pont fordítva van. Én mondjuk régebb óta edzek itthon, mint hogy kitört a járvány, de azóta azt érzem, hogy a teremben csak bohóckodtam. Gépekkel, de igazából szabadsúlyokkal is könnyű becsapni magad. Calisthenics-nél nem igazán, ott muszáj kontrollálni a mozgást és gyorsan kibukik, ha nincs meg hozzá az izomerő.


Ez csak a felsőtestre vonatkozik, guggolás, felhúzás ugyanúgy megy természetesen.

2020. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Bohóc az max te vagy.

de most hogy bezártak a termek majd rájössz hogy lehet otthon is edzeni csíra.

2020. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!